ROBOMASTER

Змагання з робототехніки

RoboMaster організовує конкурси і заходи для молодих інженерів, які сприяють інноваціям і практичного досвіду в галузі робототехніки. Однойменний RoboMaster Robotics Competition проводиться компанією DJI, провідним світовим виробником споживчих безпілотників, і збирається здолати RoboMasster одним з найбільш впливових змагань робототехніки на сьогоднішній день. Кожен захід RoboMaster направлено на впровадження передових технологій в галузі робототехніки, таких як комп’ютерне зір, вбудовані системи та штучний інтелект.

RoboMaster вимагає, щоб студенти виходили з класу, формували команду робототехніки, самостійно розробляли і виготовляли різних роботів для участі в широкомасштабних змаганнях. Учасники отримують цінні технічні навички, а також навички критичного мислення на протязі всього змагання. Вони здатні поєднувати теорію і практику і створювати передових інтелектуальних роботів, щоб протистояти їм в жорсткій конкуренції.

2013

У 2013 році DJI заснував перший літній табір для студентів університетів, в якому всього 24 учасника. Їх завданням було домогтися автономного мобільного таргетингу за допомогою комп’ютерного зору.

2014

У 2014 році Літній табір RoboMaster зріс до 100 студентів. Студентам було запропоновано поліпшити і повторити попередні розробки, а також змагатися в серії матчів 4 на 4 між роботами. Це було основою для сьогоднішнього змагання роботів RoboMaster.

2015

У 2015 році DJI провів перший конкурс робототехніки RoboMaster. На цей раз в матчах було по 5 роботів в кожній команді. Більше 3000 студентів з різних університетів взяли участь.

2016

У 2016 році з метою поліпшення технічної якості та досвіду змагань, оргкомітет RoboMaster розробив нову систему суддівства роботів. У другому році RoboMaster Robotics Competition вимоги до роботів виросли і тепер включають одного робота-героя, трьох стандартних роботів, одного базового робота і одного повітряного робота в кожній команді.

2017

У 2017 році на третьому конкурсі роботів RoboMaster було представлено 7 роботів на командні змагання, що призвело до всебічного балансу наукових і інженерних дисциплін. Крім того, RoboMaster додав серію випробувань і взяв участь в першому ICRA RoboMaster AI Challenge в Сінгапурі в рамках Міжнародної конференції з робототехніки IEEE.

2018

У 2018 році RoboMaster Robotics Competition, який був розроблений для четвертого видання, додав вимоги до робота Sentry, агентствам по завантаженню та запуску Aerial Robot і зосередився на навчанні персоналу інженерної практики, зібравши близько 200 глобальних команд. У тому ж році DJI провів в Австралії другий конкурс ICRA RoboMaster AI Challenge, присвячений академічним дослідженням в області робототехніки.

Створення команди

Студенти з інститутів і університетів, в яких вивчають механіку, електроніку, прикладне програмування, PR та інші суміжні галузі, формують групу що складається з 5-35 чоловік. Студенти університетів що беруть участь, повинні бути денної або післядипломної форми навчання. Учасники повинні бути студентами вузів який вони представляють.

В принципі, тільки одна команда з одного університету/інституту має право брати участь. Два або більше, в яких немає окремих команд, можуть сформувати міжвузівську команду.

Реєстрація на змагання

Завершіть реєстрацію особистої інформації та інформації про команду у формі нижче.

Ви можете створити нову команду або приєднатися до існуючої.

Отримайте підтримку

Матеріали, необхідні для конкурсу, можна придбати з освітніми знижками;

Команди студентів які навчаються перший рік в університеті, отримають модель стандартного робота;

Забезпечити всебічну підтримку командних операцій, бізнесу, реклами, управління проектами, технологічних досліджень та розробок.

Технічна оцінка

У циклі досліджень і розробок останніх шести місяців, команди що беруть участь, повинні пройти технічну оцінку, представивши відео, фотографії, документи і т.д. У зазначений час, і показати хід підготовки організаційному комітету.

Оргкомітет розгляне, чи відповідає кваліфікація команди ступеня завершеності розробки робота, втіленої в кожному вузлі технічної оцінки. У той же час команда, яка проходить вузли технічної оцінки вчасно, отримає подальшу підтримку від оргкомітету.

Отримання кваліфікації

У 2019 році, кращі 96 команд, які показали хороші результати в технічній оцінці, будуть допущені до участі в регіональних змаганнях.

Після запеклих змагань в регіональних змаганнях команда-переможець отримає право на участь в фінальному турнірі.