ПОСЛУГИ З ПОРЯТУНКУ ТА ПОШУКУ

0
Людей врятовано

З травня 2017 року по грудень 2019 року, DJI нарахували 310 людей, яких врятували від небезпеки за допомогою квадрокоптера:

  • Щонайменше 22 з них опинилися в ситуаціях з великим ризиком загибелі, наприклад, потрапивши у воду або в небезпечну погоду.
  • Ще 19 осіб були знайдені безпілотниками в обставинах, що не загрожують життю, але створюють великі ризики для здоров’я та безпеки.
  • В одному інциденті було знайдено 24 туриста, які загубились вночі на скелі, без їжі та води. Шукачі знайшли їх безпілотником після трьох годин роботи. 

НОВІ ТРЕНДИ

Завдяки десяткам рятувальних робіт, зафіксованих за останній рік, можна зробити висновки про те, як коптери використовуються для порятунку життя:

  • Камери з тепловізором врятували життя щонайменше 15 осіб, які були сховані від погляду темрявою чи перешкодами.
  • У звітах, які ми знайшли, половину людей, врятованих безпілотниками (32), врятували у США, решта – у Китаї, Австралії, Бразилії, Франції, Мальті та Великобританії.
  • Задокументовані порятунки за останній рік сталися в 27 окремих інцидентах, що порівняно з 18 інцидентами за попередні чотири роки. Історії свідчать, що органи громадської безпеки, які купують безпілотники, часто використовують їх у повторних місіях протягом декількох місяців, перш ніж їм приписують допомогу. У цих відомствах, придбання безпілотника стало стандартною частиною операцій громадської безпеки, збільшуючи ймовірність, що вони зможуть знайти зниклу людину чи іншим чином допомогти захистити життя та майно.
  • Професійні рятувальники продовжують використовувати корисні навантаження для  безпілотників, а не лише їхні можливості візуального та теплового спостереження

Почніть заощаджувати вже сьогодні

Починати впроваджувати інновації ніколи не було так просто, ми можемо вам повністю вирішити ваші питання пов’язані з новими технологіями. Рішення QUADRO.ua вигідніше й ефективніше че щось представлене на ринку

Рятувальні роботи безпілотниками

Деякі органи громадської безпеки не відзначають використання квадрокоптерів у рятувальній операції, не всі випадки потрапляють в новини, а інциденти, які отримують місцеве висвітлення, можуть не розповсюджуватися широко, особливо через політичні, культурні чи мовні бар’єри.

Тим не менш, ці цифри чітко пояснюють, що темпи рятування за допомогою дронів прискорюються. Щонайменше 124 людини врятувались від небезпеки завдяки безпілотникам, будь-то, помітивши зниклих людей, направляючи рятувальників по суші чи воді, чи доставляючи флотаційні пристрої чи інші припаси. Справжня кількість, ймовірно, більша, і, безумовно, продовжить зростати, оскільки поліція та пожежні підрозділи все частіше застосовують безпілотники як звичайний інструмент для використання в надзвичайних ситуаціях.

Зростаюче використання безпілотників для порятунку життя викликає одну дивовижну можливість: Коли використання безпілотників у рятувальних операціях стає все частішими, вони можуть мати менше шансів потрапляти в новини. Сьогодні зниклу людину, знайдену безпілотником, звучить досить незвично, щоб гарантувати історії на телебаченні, газетах та соціальних мережах. Через кілька років успішне врятування безпілотників вже не стане новиною, і ці інциденти, можливо, більше не будуть привертати широку увагу ЗМІ. Кількість життів, врятованих безпілотниками, цілком може зрости до такого рівня, коли вони стануть, у практичному розумінні, незлічуючими.

0 грн
Збитків за 2009 - 2018 роки

Приблизно 60% витрат на кожну рятувальну операцію припадає на обслуговування та утримання техніки (бульдозери, трактори, вертольоти, планери, літаки та ін.) під час пошукових операцій.

Цю цифру можливо скоротити вдвічі, використовуючи для пошуку – БПЛА.

Сприяння аварійно-рятувальним (пошуково-рятувальним) операціям

Координації операції з пошуку і рятування