Деякі органи громадської безпеки не відзначають використання квадрокоптерів у рятувальній операції, не всі випадки потрапляють в новини, а інциденти, які отримують місцеве висвітлення, можуть не розповсюджуватися широко, особливо через політичні, культурні чи мовні бар’єри.
Тим не менш, ці цифри чітко пояснюють, що темпи рятування за допомогою дронів прискорюються. Щонайменше 124 людини врятувались від небезпеки завдяки безпілотникам, будь-то, помітивши зниклих людей, направляючи рятувальників по суші чи воді, чи доставляючи флотаційні пристрої чи інші припаси. Справжня кількість, ймовірно, більша, і, безумовно, продовжить зростати, оскільки поліція та пожежні підрозділи все частіше застосовують безпілотники як звичайний інструмент для використання в надзвичайних ситуаціях.
Зростаюче використання безпілотників для порятунку життя викликає одну дивовижну можливість: Коли використання безпілотників у рятувальних операціях стає все частішими, вони можуть мати менше шансів потрапляти в новини. Сьогодні зниклу людину, знайдену безпілотником, звучить досить незвично, щоб гарантувати історії на телебаченні, газетах та соціальних мережах. Через кілька років успішне врятування безпілотників вже не стане новиною, і ці інциденти, можливо, більше не будуть привертати широку увагу ЗМІ. Кількість життів, врятованих безпілотниками, цілком може зрости до такого рівня, коли вони стануть, у практичному розумінні, незлічуючими.