Телекомунікації

ТЕХНОЛОГІЯ

Завдяки використанню коптерів в телекомунікаційному секторі можна заощадити на розвиток наземної інфраструктури, а також на штаті співробітників. Безпілотники здатні вирішити набагато більше універсальних завдань швидше ніж люди. В умовах все більшого щоденного приросту Інтернет-трафіку, такий вибір буде більш ніж розумним.

ЗАДАЧІ

Оцінка стану телевеж

Дані, отримані за допомогою коптерів, використовуються для перевірки працездатності веж, пошуку несправностей, відеоспостереження за ремонтними роботами. Це дозволить суттєво скоротити час для проведення планового контролю.

Радіопланування та тестування лінії прямої видимості

Коптери допоможуть при плануванні розташування мережі веж. Технологія допоможе виявити можливі перешкоди для якості сигналу. Отримана інформація послужить базою для визначення оптимального місця розташування та висоти антен.

Аварійні роботи

БПЛА можуть використовуватися як для виявлення місць пошкоджень при НС, так і в процесі відновлення інфраструктури телекомунікаційної мережі. У деяких випадках, коптери можуть короткочасно працювати як міні-антени. Для цього використовують так звані Flying COWs (Cell on Wings), які здатні утримуватися в повітрі, споживаючи електроенергію з наземної станції по кабелю.

Необхідна коснультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорс робіт фахівцями QUADRO.UA

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування по самим прийнятними цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – все це робить пропозиції QUADRO.UA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні коптери мультіроторного типу і обладнання DJI

Програмний комплекс для обробки даних DJI Terra

Коптери і обладнання DJI промислового призначення

Навчання

Компанія QUADRO.UA проводить навчання за різними напрямками управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розкажуть про техніку безпеки, специфіці обраного обладнання, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза QUADRO.UA - один з головних напрямків компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найбільш точно будуть відповідати завданням проекту.

Готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дрони мають доступні ціни та сервісне обслуговування.