Ринок страхування

ТЕХНОЛОГІЯ

БПЛА часто і ефективно застосовуються для оцінки страхових випадків або їх фіксації. Компанія QUADRO.UA має в своєму портфоліо ряд проектів в Європі по впровадженню коптерів в сферу страхування Агро промисловості. Ми вже сьогодні готові надати комплексні рішення для українського страхового ринку.

ЗАДАЧІ

Фіксація страхових випадків

Безпілотники здатні в короткі терміни отримати великий масив метричних даних безпосередньо після настання страхового випадку, коли рахунок йде на години. Тому виключається можливість будь-якого роду спекуляцій.

Оцінка страхового випадку

Технологія дозволяє оцінити точний збиток від різного роду стихійних лих, таких як повені, сильні осінні заморозки або проливні дощі. При цьому можна отримати оцінку не тільки постфактум, а й дізнатися потенційні втрати від руйнувань і приблизні ресурси для реконструкції.

Необхідна костультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорс робіт фахівцями QUADRO.UA

Переваги використання БПЛА

ТОЧНІСТЬ

ДОСТУПНІСТЬ

ОПЕРАТИВНІСТЬ

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВИКОРИСТАННЯ

Обладнання

Під Ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі Вашого підприємства. Устаткування по самим прийнятними цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – все це робить пропозиції QUADRO.UA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні коптери мультіроторного типу і обладнання DJI

Програмний комплекс для обробки даних DJI Terra

Коптери і обладнання DJI промислового призначення

Навчання

Компанія QUADRO.UA проводить навчання за різними напрямками управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розкажуть про техніку безпеки, специфіці обраного обладнання, дадуть базові уроки обробки даних.

Экспертиза

Наукова експертиза QUADRO.UA - один з головних напрямків компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найбільш точно будуть відповідати завданням проекту.

Готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дрони мають доступні ціни та сервісне обслуговування.