Вакансії

Компанія QUADRO.ua була заснована у 2013 році. Сьогодні це офіційний партнер DJI, DJI Enterprise та дистриб’ютор DJI Agriculture, DJI Education в Україні. За 8 років на ринку власними силами було створено роздрібну мережу авторизованих магазинів DJI, відкрито офіційний сервісний центр DJI| QUADRO.service та першу в Україні DJI Академію, де навчають пілотів коптерів DJI.

Компанія щороку зростає: запускаються нові бізнес-напрями, створюються департаменти, запрошуються кращі спеціалісти. У QUADRO.ua цінують професіоналів. Тут вони отримують найкращі умови для втілення своїх задумів. 

Якщо Ви енергійні, сповнені ідей та амбіцій, приєднуйтеся до команди, що будує ринок БПЛА в Україні. Вітаємо нових співробітників, що прагнуть до успішної кар’єри, сприяємо їхньому розвитку та просуванню.

Перегляньте наші вакансії.
Можливо, робота мрії вже чекає на Вас.
Надсилайте резюме на пошту HR@QUADRO.UA із зазначенням бажаної вакансії або дзвоніть Інні 063-687-08-67.

Головний бухгалтер (роздрібна мережа)

Нам потрібен командний гравець із досвідом роботи саме в ритейлі. Важливо: знання роботи підприємств на загальній системі оподаткування, ПДВ, ЗЕД, СПД, досвід обліку в 1C8, M.E.Doc. Наявність сертифікатів CAP/CIPA , ACCA DipIFR буде великою перевагою.

Головний архітектор

Проєктному відділу, що працює у сфері містобудівництва й девелопменту, необхідний професіонал, який цікавиться новітніми технологіями та прагне підвищувати ефективність виконання робіт за допомогою БПЛА.

Наявність кваліфікаційного сертифікату на розробку містобудівної документації буде перевагою.

Головний інженер-геодезист

У проєктний відділ потрібен керівник для організації роботи інженерів- геодезистів  під час виконання завдань замовників. Якщо у Вас є профільна освіта, Ви — впевнений користувач Autocad Civil3d, Digitals, маєте досвід створення планово-висотного геодезичного обґрунтування та цікавитеся безпілотними технологіями, робота у нашій команді відкриє перед Вами цікаві перспективи.

Інженер-геодезист (польовий/камеральний)

Ви амбітний спеціаліст, маєте навички роботи з геодезичним обладнанням та інструментами (тахеометри, нівеліри, GNSS обладнання), прагнете реалізувати свій потенціал як фахівець у галузі геодезії й розумієте, що новітні технології відкривають круті можливості? Ми давно на Вас чекали! Робота в нашому проєктному відділі — саме те, що Вам треба. Ми пропонуємо роботу як у напрямі польових досліджень, безпосередньо на об’єктах замовників, так і у сфері камеральної обробки. Гарантуємо сприяння ініціативам та кар’єрне зростання.

PR-менеджер

Маєте море нестандартних ідей? Вмієте налагоджувати зв’язки зі ЗМІ? Є власна база ресурсів, зацікавлених у цікавій інформації про розвиток безпілотних технологій, робототехніки, ШІ, STEAM-освіти в Україні? Мрієте про круті проєкти, достойні уваги громадськості? Наші двері для Вас відкриті!

Контент-менеджер

Прагнете стати головою, руками й душею наших сайтів? Генеруєте ідеї та редагуєте контент, як дихаєте? Нам є про що поговорити. Важливо, щоб Ви: опанували українську, англійську (pre-intermediate) та російську мови, мали навички роботи з Tilda й Photoshop.  

Технічний спеціаліст (направлення Роботехніка)

Якщо у Вас технічна освіта, Ви цікавитеся рототехнікою, опанували мови програмування (достатньо базового рівня), з дитинства любите складати конструктори та програмувати моделі, які виконують Ваші завдання — запрошуємо до нового унікального проєкту, який буде зацікавлювати дітей та підлітків програмуванням та робототехнікою.

Фахівець з продажу техніки DJI (фірмовий магазин)

Чекаємо на дружнього та позитивного колегу, який бажає допомагати покупцям вибирати найкращу техніку в найбільшому авторизованому магазині DJI у Європі. Якщо Ви самі цікавитеся технікою DJI, добре знаєте переваги кожної моделі — станете безцінним консультантом магазину DJI KYIV. Класний колектив і великі можливості гарантуємо.

Менеджер з продажу

Цікавитеся технікою DJI Enterprise для бізнесу? Любите бізнес-івенти, залюбки берете в них участь, представляючи бренд? Зможете поспілкуватися зі спеціалістами та підібрати оптимальне рішення для клієнта? Тоді з нами на Вас чекає успіх. Нам потрібний віртуоз продажів В2В та В2С з досконалими комунікативними навичками, володінням українською та російською мовами.

Menu