Оперативна картографія

ТЕХНОЛОГІЯ

Картографія – один з найбільш перспективних секторів економіки для використання дронів. На базі даних, отриманих з квадрокоптера можливо створювати ортофотоплани, матриці висот території, окремих об’єктів і т.д. Впровадження БПЛА в даній сфері має можливість значимо знизити речові і ресурсні витрати на створення карт і моделей території.

ЗАДАЧІ

СТВОРЕННЯ КАРТИ РЕЛЬЄФУ

Карта рельєфу формується на підставі даних сканування з коптера і наземних контрольних точок. Карта рельєфу (карта висот) важлива для чіткого управління землями. Вона дозволяє уточнити площу поля, і відповідно до цього, чисельність посівного матеріалу, ГСМ і часу на обробку поля. Карта рельєфу дозволяє виявити ймовірні проблемні області, як зони затоплення, зони обмеженого доступу води, простору ерозії землі і інші.

СТВОРЕННЯ ОРТОФОТОПЛАНІВ

На підставі отриманих з квадрокоптера знімків, технічні та програмні фахівці створюють ортофотоплани, з тією ж точністю і в що системі координат, яка важлива для Вашого плану в майбутньому. Вони застосовуються для створення топографічних карт і планів, інвентаризації територій, об'єктів глобальних будівель тощо.

Створення цифрових моделей рельєфу (ЦМР) 1:500, 1:2000, 1:5000 та інші

ЦМР вважається одним з важливих елементів для оцінки стану природного середовища та територіального планування, а так же грунтом для геоінформаційних систем. З їх допомогою ви можете вивчити і оцінити стан природного середовища, виконати територіальне планування, змоделювати екологічні ситуації, скласти моніторинги ландшафтних процесів для ваших геоінформаційних планів.

Необхідна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або ж повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різноманітні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на основі фірми, до повного аутсорс фахівцями QUADRO.ua

Переваги використання БПЛА

ТОЧНІСТЬ

ДОСТУПНІСТЬ

ОПЕРАТИВНІСТЬ

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВИКОРИСТАННЯ

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді організувати польотні бригади на основі вашої фірми. Устаткування по найбільш прийнятним тарифами з запорукою найкращих критеріїв, вивчення фахівців і незмінна технічна допомога – все це робить пропозиції QUADRO.ua найкращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні коптери і обладнання DJI

Програмний комплекс для обробки даних DJI Terra

Коптери і обладнання DJI для промисловості

НАВЧАННЯ

Компанія QUADRO.ua проводить навчання за різними напрямками використання БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне вивчення. Ви самі зможете вибрати оптимальну тривалість, інтенсивність і локацію. Наші найкращі фахівці зможуть в тому числі і в короткі терміни навчити Вас професіоналізму пілотування, а ще повідають про техніку безпеки, зі специфікою обраної техніки, дадуть базисні уроки обробки даних.

ЕКСПЕРТИЗА

Наукова експертиза QUADRO.ua - одне з ключових напрямків. З підтримкою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка може допомогти нашим клієнтам досягти максимального доходу і продуктивності. Для всіх окремих запитів, ми готові створити комплексний висновок: розробити свіже програмне обеспечивание або ж абсолютно оригінальний продукт, які найбільш точно стануть відповідати завданням.

Готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дрони мають доступні ціни та сервісне обслуговування.