ПОСЛУГИ ДЛЯ ГЕОДЕЗІЇ/ТОПОГРАФІЇ

Пропозиції та оснащення компанії QUADRO.ua дають можливість в рази збільшити ефективність роботи геодезичних і топографічних підприємств, незалежно від завдань або ж обсягів робіт. В роботі QUADRO.ua використовує як можливість географічної прив’язки матеріалів саме в момент зйомки, наприклад і впровадження наземної системи. Ми використовуємо передове програмне обеспечивание і це дозволяє забезпечувати нашим клієнтам високоякісний результат. 

Ми займаємося продажем / обслуговуванням / ремонтом промислових квадрокоптера / дронів DJI, наземних роботів і автомобілів, розробкою робототехнічних і безпілотних рішень, виробництвом корисних навантажень і додаткових модулів / сенсорів, впровадженням автоматичних систем керуванням повітряним і наземним трафіком, обробкою даних, а так само наданням послуг по навчанню, зйомці і наданням БПЛА в оренду.

QUADRO.ua – вирішуємо всі питання з роботами під ключ.

Терміни

Використання коптерів - це найшвидший спосіб збору інформації для GIS

Вартість

Це економічно, в порівнянні з аерофотозніманням з літака

Якість

Якість результату відповідає вимогам інструкцій до такого виду робіт

QUADRO.UA пропонує клієнтам такі послуги для геодезії/топографії:

Аерофотозйомка

Хочете розширити можливості свого бізнесу, організації або проекту за допомогою приголомшливої аерофотозйомки і відеозйомки? Якщо це так, то послуги QUADRO.ua з аерофотозйомки допоможуть вам використовувати зйомку з дронів і, що більш важливо, порадувати власників ваших проектів. Наймайте QUADRO.ua для зйомки красивих і сучасних кадрів з безпілотних літальних апаратів і створення шедеврів, яких заслуговує ваш проект.

Створення ортофотопланів

Рішення QUADRO.ua для аерофотозйомки дозволяють зацікавленим сторонам своєчасно отримувати топографічні карти високої чіткості (AutoCAD і т. Д.), А також оновлені шари Google Planet Earth і ортомозаічние карти. Наші клієнти насолоджуються оперативними даними у високій роздільній здатності, що позбавляє від необхідності чекати тижні, щоб отримати традиційні результати наземних досліджень або покладатися на застарілі загальнодоступні карти. У QUADRO.ua ми пропонуємо послуги картографування аеронавігаційних знімків підприємства, які з високою точністю фіксують тривимірні вимірювання рельєфу місцевості. Наші безпілотні послуги вертикально інтегровані, щоб підвищити цінність сільського господарства, комунальних послуг, будівництва та енергетики.

Створення Цифрових моделей рельєфу (ЦМР)

Більше не потрібно, щоб наші клієнти покладалися на застарілі методи для прийняття важливих рішень, особливо коли мова йде про 3D-моделюванні та проведенні об’ємного аналізу на дамбах. Сьогодні провідні інженерні компанії покладаються на послуги 3D-моделювання QUADRO.ua.

QUADRO.ua спеціалізується на експлуатації безпілотних літальних апаратів, обробці даних і надання дієвих результатів нашим клієнтам. Наші тривимірні хмари точок мають географічну прив’язку і мають точність оцінки. Нарешті, наші результати в хмарі точок можуть бути імпортовані в різний ПО, наприклад, AutoDesk і т.д.

Створення Цифрових моделей місцевості і 3D моделей об'єктів

3D-моделі QUADRO.UA пропонують економічно ефективний спосіб використання високоплотних і високоточних 3D-моделей. Наші опитування фіксують конкретні області за допомогою зображень, і потім ми обробляємо ці дані для створення наших унікальних рішень для 3D-моделювання. Тривимірні моделі QUADRO.UA використовуються не тільки для оцінки важкодоступних і небезпечних областей, але також можуть використовуватися для планування, прийняття рішень і проектування в багатьох різних секторах промисловості. Ми пропонуємо повний спектр послуг, включаючи 3D-топографічні карти, 3D-моделі складів, 3D-моделі інфраструктури і т.д. Отже, незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, QUADRO.UA – це правильний вибір!

Почніть заощаджувати вже сьогодні

Починати впроваджувати інновації ніколи не було так просто, ми можемо вам повністю вирішити ваші питання пов’язані з новими технологіями. Рішення QUADRO.ua вигідніше й ефективніше че щось представлене на ринку

Магазин промислових рішень

Магазин продукції DJI

Комплекси послуг БПЛА