Енергетика

ТЕХНОЛОГІЯ

Компанії енергетичного сектору обирають коптери  за можливість  впоратися з великим обсягом роботи та вирішити надскладні технічні завдання. Водночас супутні витрати скорочуються вдвічі і фактор ризику для персоналу знижується до мінімуму.

ЗАДАЧІ

Створення цифрових 3D-моделей і карт

Дрони зможуть швидко зібрати дані, необхідні для створення цифрових 3D-моделей інфраструктури енергетичного сектора, а також карт ЛЕП.

Моніторинг електромереж

Дані БПЛА допоможуть фахівцям по високовольтних електромережах проаналізувати вплив природних факторів на ЛЕП, вчасно виявити дефекти і відхилення від норми. Також вони найбільш часто використовуються при проектуванні ЛЕП для оцінки розташування підстанцій.

Створення ортофотопланів

В цьому випадку ортофортплан буде використовуватися як основа для ГІС, проектування і планування, для розробки цифрових моделей рельєфу.

Оптимізування підприємств альтернативної енергетики

Коптери допоможуть у вивченні карти вітрів або сонячної активності, що важливо при плануванні найбільш вдалого розташування сонячних батарей або вітроелектрогенеруючих установок.

Усунення наслідків аварій

У такій ситуації коптери оцінять завдані збитки, виявлять точні місця пошкоджень. Також з їх допомогою можна вести відеотрансляцію процесу усунення несправностей.

Необхідна консультація?

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на базі підприємства, до повного аутсорсу робіт фахівцями QUADRO.UA

Переваги використання БПЛА

Точність

Доступність

Оперативність

Широкий спектр застосування

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді сформувати польотні бригади на базі вашого підприємства. Устаткування по самим прийнятними цінами з гарантією кращих умов, навчання фахівців і постійна технічна підтримка – все це робить пропозиції QUADRO.UA кращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні коптери мультіроторного типу і обладнання DJI

Програмний комплекс для обробки даних DJI Terra

Коптери і обладнання DJI промислового призначення

Навчання

Компанія QUADRO.UA проводить навчання за різними напрямками управління БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне навчання. Ви самі можете вибрати відповідну тривалість, інтенсивність і локацію навчання. Наші кращі фахівці зможуть навіть в короткі терміни навчити Вас майстерності пілотування, а також розкажуть про техніку безпеки, специфіці обраного обладнання, дадуть базові уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза QUADRO.UA - один з головних напрямків компанії. За допомогою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка допомагає нашим клієнтам досягти максимальної прибутковості і ефективності. Для кожного окремого запиту ми готові розробити комплексне закінчене рішення: створити нове програмне забезпечення або абсолютно унікальний продукт, які найбільш точно будуть відповідати завданням проекту.

Готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дрони мають доступні ціни та сервісне обслуговування.