ПРО НАС

QUADRO.ua системно впроваджує безпілотні рішення DJI для різних видів бізнесу.

Техніка від DJI — це кілька спеціалізованих лінійок БПЛА, роботів та додаткового обладнання, створеного для:

• промислових, аграрних та муніципальних потреб;
• захисту від сторонніх БПЛА;
• фото й відеозйомки;
• STEAM-освіти, вивчення програмування й робототехніки.

DJI Agriculture сприяє всебічній трансформації та модернізації сільськогосподарського виробництва — від збору даних про посіви, раннього виявлення шкідників та хвороб рослин до обприскування полів та садів. Мультикоптери DJI Agriculture допомагають аграріям дотримуватися технології точного внесення ЗЗР та отримувати високі врожаї. Агрокоптери дають змогу економити кошти та захищати екологію.

Лінійка коптерів DJI Enterprise здатна ефективно виконувати інспекції будь-яких промислових чи муніципальних об’єктів: СЕС, ЛЕП, будівництва. А також робити високоякісну зйомку для картографії та геодезії.

Рішення для STEAM-освіти від DJI Education — це коптери та роботи, що застосовуються для вивчення графічного програмування, Python, Arduino, а також розвитку здібностей дітей і дорослих до робототехніки.

Фахівці QUADRO.ua надають послуги з професійного фото- й відеознімання та обробки даних для проведення інспекцій на об’єктах енергетики, будівництва, громадської безпеки, інфраструктури, а також потреб ЗМІ та сільського господарства.

QUADRO.ua має офіційний сервісний центр DJI — QUADRO.service. Висококваліфіковані інженери центру сертифіковані в Нідерландах та Китаї.

Цінності компанії

Клієнти

Компанія QUADRO.ua вибудовує довгострокові відносини з клієнтами. Всі домовленості про постачання, підтримку та гарантійні зобов’язання виконуються на кожному етапі. QUADRO.ua завжди йде назустріч клієнтам. Наприклад, розуміючи важливість безперервної роботи агрокоптерів у сезон, ремонт цієї техніки здійснюється навіть уночі.

Команда

Фахівці QUADRO.ua — професіонали високого класу — фундамент компанії. Окрім вищої технічної освіти, деякі співробітники здобули наукові ступені. Всі вони мають досвід роботи з БПЛА, а деякі – навіть розробляли їх. Компанія постійно вкладає сили й кошти в підготовку спеціалістів. Так, наприклад, усі інженери сервісу проходять сертифікацію в Нідерландах чи Китаї, безпосередньо у DJI.

Наші принципи

Принцип, на якому QUADRO.ua будує бізнес, — продавати тільки ті рішення, які здатні усунути проблему. Отже, перед тим, як запропонувати клієнту безпілотне рішення, спеціалісти QUADRO.ua ретельно вивчають ситуацію та потреби, тому завжди підбирають обладнання, яке бездоганно справляється з завданнями.

QUADRO.UA

Україна, Київ

вул. Нижньоключова, 14, Офіс 8
096 025-88-88

QUADRO SERVISE

Україна, Київ

вул. Нижньоключова, 14, Офіс 12
067 474-52-95
     067 474-52-96
     067 474-52-97
     067 474-52-98 - Гарантійний відділ