ПОСЛУГИ КВАДРОКОПТЕРІВ

для сільского господарства

У QUADRO.UA знають як максимально якісно виконати всі роботи пов’язані з точним землеробством або моніторингом площ. Наш власний штат пілотів дозволяє в найкоротші терміни виконувати навіть найскладніші роботи. Робочі місця, транспорт, амортизація техніки – всі ці питання ми беремо на себе.

Ми надаємо можливість отримання інформації з коптерів, використовуємо у своїй роботі дані супутникового моніторингу та лабораторних діагностик.

QUADRO.UA – лідер ринку квадрокоптерів в Україні. Ефективність – перш за все!

Ставайте нашими клієнтами і партнерами!

БАЗОВІ ПОСЛУГИ

ЕЛЕКТРОННІ КАРТИ

Найдетальніші і інформативні карти полів - прямо з космосу. Супутникове картування дозволить побачити посіви в деталях. Облік активів, планування робіт, GPS-трекінг техніки, моніторинг вегетації - все можливо завдяки супутниковим знімкам.

МОНІТОРИНГ КОПТЕРАМИ

Спостерігайте за своїми полями з висоти пташиного польоту. 5-6 обстежень на рік допоможуть уникнути зайвих виїздів на поле і помітити будь-які проблеми на ділянці в усіх подробицях.

АГРОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ

Збалансоване забезпечення елементами живлення рослин в грунті - важливе завдання для сучасного сільгосп виробника. Агрохімічний фон грунту дозволяє достовірно прогнозувати середню врожайність, а це безпосередньо впливає на процес фінансового планування.

Облік земельного банку

Як облік земельного банку виглядав раніше? Кожна ділянка - це одна папка з купою документів. У міру зростання господарства кількість папок зростає, до тих пір, коли це вже складно контролювати. Ми пропонуємо все оцифрувати.

Консалтинг

Ми не вигадували щось нове - ми просто зібрали команду кращих світових фахівців і запросили їх працювати з нами.

Диференційоване внесення добрив

Тенденція підвищення світових цін на добрива, а також прагнення фермерів по всьому світу збільшити валовий збір зерна, виводить технологію диференційованого внесення добрив на перший план для багатьох сучасних аграріїв.

Агрометеостанція

Достовірний прогноз погоди на Вашому поле з доставкою на Ваш комп'ютер або смартфон. Тепер Ви самі вирішуєте коли починати посівну кампанію або припиняти внесення засобів захисту рослин через опади. Вплинути на погоду неможливо, але достовірні метеорологічні дані дозволять Вам оперативно приймати потрібні і своєчасні рішення.

Хмарна 1С + BI

Тепер не потрібно бази на комп'ютері - вся інформація зберігається на хмарі. Доступ до програми 1С можливий з будь-якого комп'ютера. Прямі витрати можна спостерігати в режимі онлайн.

Магазин промислових рішень DJI
Комплекси послуг БПЛА
Магазин рішень DJI