Видобувна промисловість

ТЕХНОЛОГІЯ

З впровадженням БПЛА в процес видобутку, ефективність і продуктивність фірми збільшується в рази. Деякі своєрідні завдання, над якими люди трудяться протягом тижнів, коптер здатний вирішити за пару днів. Деякі типи задач в шахтах і кар’єрах припускають неабияку небезпеку життю і здоров’ю людей. З безпілотником, ризик можливо звести до мінімуму.

ЗАДАЧІ

Георозвідка, створення карт місцевості і моделей рельєфу

Це - базисний напрямок для застосування квадрокоптерів. На базі даних, придбаних в ході розвідки, можливо зробити не тільки ортофортплани, 3D моделі землі, карти території, а й вивчати територію на присутність геологічних аномалій. В даному випадку ця інформація стане досить корисна для планування подальших польових робіт з розвитку і будівництва важливих складових інфраструктури.

Контроль видобутку і охорона

Квадрокоптери можуть виробляти практично цілодобовий нагляд за роботою техніки. Моніторинг має можливість вестися і за працівниками та підрядниками на майданчику. Ще вони нерідко застосовуються для охорони об'єктів - дрони, обладнані інфрачервоними камерами, зуміють патрулювати об'єкти в нічний час. З підтримкою коптеров інспекція може тримати під контролем чисельність і якість видобутої продукції.

Оцінка стану інфраструктури та безпеки видобутку

За підтримки дронів досліджувати кар'єри і шахти на наявність загроз для видобутку стане простіше і швидше. Якраз витрати за часом більш критичні, так як найчастіше роботу на об'єктах не бажають відкладати для проведення інспекції. В наслідок цього, квадрокоптера зуміють попередити аварії і будь-які пошкодження. Обладнані особливими датчиками, вони зуміють розцінити скупчення шкідливих речовин на виробництві, виявити причину викидів. Також квадрокоптера можуть оцінити стан техніки, яку в деяких випадках зупинити і перевірити не виходить, знайдуть уразливі місця у виробничому процесі.

Необхідна консультація?​

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або ж повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різноманітні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на основі фірми, до повного аутсорс фахівцями QUADRO.ua

Переваги використання БПЛА​

ТОЧНІСТЬ

ДОСТУПНІСТЬ

ОПЕРАТИВНІСТЬ

ШИРОКИЙ СПЕКТР ВИКОРИСТАННЯ

Обладнання

Під ваші потреби, ми будемо раді організувати польотні бригади на основі вашої фірми. Устаткування по найбільш прийнятним тарифами з запорукою найкращих критеріїв, вивчення фахівців і незмінна технічна допомога – все це робить пропозиції QUADRO.ua найкращими на ринку. Співпрацюйте з нами!

Популярні коптери і обладнання DJI​

Програмний комплекс для обробки даних DJI Terra

Коптери і обладнання DJI для промисловості

Навчання

Компанія QUADRO.ua проводить навчання за різними напрямками використання БПЛА і обробці даних. Кожен курс складається з практичного і теоретичного модулів і розрахований на індивідуальне вивчення. Ви самі зможете вибрати оптимальну тривалість, інтенсивність і локацію. Наші найкращі фахівці зможуть в тому числі і в короткі терміни навчити Вас професіоналізму пілотування, а ще повідають про техніку безпеки, зі специфікою обраної техніки, дадуть базисні уроки обробки даних.

Експертиза

Наукова експертиза QUADRO.ua - одне з ключових напрямків. З підтримкою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка може допомогти нашим клієнтам досягти максимального доходу і продуктивності. Для всіх окремих запитів, ми готові створити комплексний висновок: розробити свіже програмне обеспечивание або ж абсолютно оригінальний продукт, які найбільш точно стануть відповідати завданням.​

Готові зробити замовлення?

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дрони мають доступні ціни та сервісне обслуговування.