Послуги для ринку
нерухомості

Компанія Quadro.UA надасть повний комплекс послуг для нерухомості та архітектури. Наша команда допоможе в найкоротші терміни виконати будь-який обсяг робіт, будь то моніторинг розвитку проекту, створення 3D моделей території або зйомка промо-матеріалів. Ми використовуємо тільки перевірені часом технології та найсучасніше програмне забезпечення. Це дозволяє нам швидко і якісно виконати навіть найскладніші і трудомісткі завдання наших клієнтів.

Quadro.UA – команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій, ми являемя однією з ТОП 20 найбільш інноваційних компаній в Україні. Ми будемо раді розділити нашим досвідом з Вами!

QUADRO.UA пропонує широкий спектр послуг для ринку нерухомості:

Створення цифрових 3D моделей об'єктів

3D-моделі пропонують економічно ефективний спосіб використання високоплотних і високоточних 3D-моделей. Наші безпілотники фіксують конкретні області інтересу за допомогою зображень, і потім ми обробляємо ці дані для створення наших унікальних рішень для 3D-моделювання.

Моделі для реконструкції фасадів

Воспользовавшись особыми программами, мы можем в малейших подробностях воссоздать 2D изображение фасада или же 3D модель строения, подлежащего реконструкции. Эта модель очень упростит процесс восстановления прежнего вида здания.

Оцінка тепловтрат

При обстеженні тепловтрат будівель житлового та виробничого призначення використовуються тепловізори, що дозволяють з великою точністю виявити витоку тепла

Охоронні функції

Дрони забезпечують вам систему безпеки в будь-який час, коли вам це потрібно, несприйнятливі до нудьги. Дрони не роблять перерв, не грають в карти і не обманюють в звітах.

Візуалізація

Економія часу

Метричні властивості

Документованість

Технологія і етапи роботи

1

2

3

ЗЙОМКА ТЕРИТОРІЇ
ОБРОБКА ДАНИХ
АНАЛІЗ ДАНИХ
  • Попередньо виконується планування і вибір оптимального маршруту для зйомки території з квадрокоптера
  • За необхідності виконується закріплення опорних точок за допомогою геодезичного обладнання
  • Політ виконується в автоматичному режимі
  • Отримані з квадроптера фотографії обробляються в спеціальному ПЗ DJI Terra для отримання детальної 3D моделі
  • У разі обробки в комплексі з геодезичними даними або даними топографічної зйомки, отримані результати будуть в системі координат, яка використовується на даній території і буде виконана оцінка точності
  • Результати робіт з попереднього етапу імпортується в програми для проектування Revit, Archicad, Autodesc 3DS Max і т.д.

Пілоти

У структурі QUADRO.ua діє особистий штатний підрозділ операторів БПЛА. Пілоти компанії QUADRO.ua – професійні оператори, які проводять навчання як по виконанню польотів, наприклад і по підготовчому аналізу отриманих даних. Наші пілоти готові виконати для Вас завдання будь-якої складності швидко та якісно.

Експертиза та навчання

Наукова експертиза QUADRO.ua – одне з ключових напрямків фірми. З підтримкою технологій штучного інтелекту і нейромереж ми отримуємо надточну інформацію, яка може допомогти нашим покупцям домогтися найбільшої прибутковості і продуктивності.

Menu