Послуги для бізнесу

РИНОК НЕРУХОМОСТІ

Наші послуги допомагають девелоперським компаніям, будівельним і містобудівним організаціям, а також архітектурним бюро ставати ефективнішими та отримувати більше прибутків.

 

На базі технологій штучного інтелекту і нейромереж ми: 

 • створюємо 2D і 3D моделі для повної візуалізації об’єктів;
 • виконуємо моніторинги проєктів, щоб замовники могли спостерігати за ходом будівництва;
 • розробляємо рішення для систем охорони;
 • здійснюємо дослідження втрат тепла в житлових і промислових будівлях;
 • знімаємо віртуальні тури.

Quadro.UA – команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій, ми є однією з ТОП 20 найбільш інноваційних компаній в Україні. Ми будемо раді розділити нашим досвідом з Вами!

QUADRO.UA пропонує широкий спектр послуг для ринку нерухомості:

3D моделювання об'єктів

Наші безпілотники фотографують об’єкти з різних ракурсів, різної висоти і під різними кутами, роблячи до 400 знімків. Обробляючи ці дані новітніми програмами, ми створюємо високоточні 3D-моделі, які можна застосовувати у містобудівництві. Такі рішення підходять для виконання обмірних робіт, спостереження за деформацією будівель.

2D і 3D моделювання для реконструкції фасадів

Повністю відтворити макет фасаду будівлі, що потребує реконструкції? Так, ми це робимо. Наші 2D та 3D-моделі передають найдрібніші деталі. Це допомагає виконувати реставраційні роботи зі збереженням історичної та мистецької цінності пам’яток.

Аналіз тепловтрат

Замовте аналіз втрат тепла та почніть економити на опаленні своїх приміщень. Обробивши дані, зібрані квадрокоптерами з теплові зорами, ми точно вкажемо місця на схемі будівлі, де відбувається витік тепла.

Охорона та безпека

Дрони – бездоганні охоронці. Ідеально чесні, вони не сплять, не відволікаються, не порушують інструкцій. У них винятковий зір. Уявіть собі, вони можуть розпізнати навіть номер авто на відстані сотень метрів.

Візуалізація

Ефективність

Висока точність

Документація

Технологія і етапи роботи

1

2

3

ЗЙОМКА ТЕРИТОРІЇ / ОБ’ЄКТА
ОБРОБКА ЗОБРАЖЕНЬ
СТВОРЕННЯ МОДЕЛЕЙ
 • Обираємо кращий маршрут для зйомки з квадрокоптера.
 • Закріплюємо опорні точки, якщо це необхідно.
 • Запускаємо безпілотник, і він знімає все автоматично.
 • Отримані фото обробляються з допомогою програми DJI Terra.
 • При обробці фото разом із геодезичними даними або з матеріалами топографічної зйомки результати будуть в системі координат, що використовується на зазначеній території. 
 • Результати обробки зображень  імпортуються в програми для проєктування Revit, Archicad, Autodesc 3DS Max тощо, де вже безпосередньо створюються 2D і 3D моделі.

Пілоти

У нас є власний штат пілотів квадрокоптерів. Це професійні оператори БПЛА. Вони навчають наших клієнтів здійснювати польоти, а також виконують підготовчий аналіз даних.