Що потрібно знати про новітню промислову платформу DJI

Ось. Це воно. DJI, новітній і кращий: Matrice 300 RTK.

Ми вітали відгуки тих, хто краще за всіх знає наші коптери: перших респондентів, інспекторів та геодезистів, і включили їх ідеї в те, щоб зробити M300 RTK інструментом, який вони вимагають і заслуговують для виконання своєї роботи.

З появою M300 RTK так багато нового, ми вирішили спростити ситуацію і дати перелік ТОП 9 найбільш захоплюючих функцій Matrice 300 RTK:

1) Дизайн оновлений для безпеки і продуктивності

Розпакувавши його з жорсткого валізи і зібравши його складні промені, ви помітите, що шасі і мотори M300 RTK звернені вниз. Корпус M300 RTK і, отже, його центр ваги розташований над площиною гвинтів, що забезпечує безпрецедентні прискорення і маневреність навіть при сильному вітрі і суворих умовах. Перевернута конструкція гвинта M300 RTK піднімає його корпус над кронштейнами і шасі, надаючи датчикам обходу перешкод в шести напрямках, чіткий і безперешкодний огляд. Крім того, для сценаріїв, коли вони обладнані аварійним парашутом, опори M300 RTK НЕ будуть розрізати або заважати розгорнутому парашута, що робить цю платформу новим стандартом безпеки.

Design Revamped for Performance

2) Запобігання зіткнень наступного покоління

M300 RTK – найбезпечніша платформа від DJI. З шістьма спрямованими подвійними візуальними датчиками і двома датчиками TOF, регульованим діапазоном виявлення від 1 до 40 м, пілоти можуть літати з упевненістю і спокоєм. Ці датчики ефективні навіть в умовах слабкої освітленості, коли верхнє і нижнє допоміжне освітлення автоматично вмикається. Додатковий радар з круговим скануванням міліметрового діапазону (CSM) може бути встановлений для розширення ротоби шести датчиків обходу перешкод. З M300 RTK пілоти можуть підтримувати безпеку під час польоту в безпосередній близькості від своїх цілей, що дозволяє їм отримувати дані з найвищою роздільною здатністю.

3) Ви можете піднятися (і спуститися) дійсно швидко

Цей квадрокоптер швидкий. Завдяки покращеній конструкції, M300 RTK може похвалитися швидкістю підйому> 5 м/с, швидкістю спуску> 3 м/с і горизонтальними швидкостями, що перевищують> 23 м/с. Тепер пілоти можуть розгорнутися і досягти своїх цілей швидше, ніж будь-коли раніше. Після того, як дані зібрані або прийшов час повернутися додому, замість того, щоб спуститися вертикально над вашою домашньою точкою, M300 RTK тепер пропонує горизонтальний спуск зі швидкістю 6 м/с. Це не тільки значно скорочує час очікування вашого коптера, але і економить заряд батареї і підвищує ефективність.

4) Міцні Батареї

Говорячи про батареї, M300 RTK використовує дві TB60 – акумулятори DJI з найвищою ємкістю. Дві батареї TB60 разом дозволяють M300 RTK зависати протягом 45 хвилин при польоті з камерою H20 або 50 хвилин без. Для тривалих і складних місій ви можете змінювати батареї по черзі і швидко повертатися в повітря. M300 RTK також, опціонально, постачається в комплекті з міцної і портативної акумуляторної станцією, яка вміщує вісім батарей TB60, заряджає дві приблизно за 60 хвилин і зберігає додаткові чотири батареї пульта дистанційного керування. Володіючи інтелектуальним сомообігривом, TB60 надійні навіть при мінусових температурах, і якщо в надзвичайній ситуації, коли одна батарея відключається, інша може повернути коптер додому.

5) Функції резервування

Безпека і надійність були наріжним каменем розвитку M300 RTK. Подібно конструкції з двома батареями, M300 RTK доповнений серією резервів для забезпечення безпеки в разі пошкодження або надзвичайної ситуації. Маючи дублі для більшості датчиків, включаючи додатковий акселерометр, барометр, IMU, антени RTK, M300 RTK є найбезпечнішим і найнадійнішим коптером DJI на сьогоднішній день.

6) Встановіть три корисних навантаження одночасно

Завдяки підтримці трьох підвісів M300 RTK може одночасно використовувати два корисних навантаження внизу і один зверху. Для більшої гнучкості також є вбудований порт SDK, що забезпечує розширені обчислювальні потужності на вимогу. Завдяки максимальній вантажопідйомності 2,7 кг і сумісності з H20 і H20T, нашими новітніми універсальними гібридними мультисенсорами, M300 RTK є багатофункціональним “важкоатлетом”.

Three Payloads

7) Представляємо OcuSync Enterprise

M300 RTK – перша платформа з новітньою системою передачі DJI: OcuSync Enterprise. Оновлений до OcuSync 2.0, OcuSync Enterprise здатний передавати три потоки відео зв’язку 1080P 30FPS на 10 км на ваш контролер. Завдяки OcuSync Enterprise пілоти тепер мають найдовше і найбільш швидке з’єднання зі своїм квадрокоптером і його корисними навантаженнями. Хоча інтелектуальний контролер M300 RTK може відображати тільки два вхідних канали одночасно, пілоти можуть плавно переключатися між дисплеями і отримувати доступ до критично важливої інформації.

8) Представляємо Primary Flight Display (PFD)

M300 RTK є першою платформою з HUD наступного покоління. Заснований на стандартах цивільної авіації, Primary Flight Display (PFD) був розроблений для застосування DJI Pilot і пропонує пілотам інтерфейс управління польотом, який є більш інтуїтивним і функціональним, ніж будь-коли раніше. Цей редизайн надає пілотам доступ до розширеної ситуаційної обізнаності, що дозволяє виконувати місії з безпекою і впевненістю.

PFD 2

9) Два пілоти: Розширений режим подвійного управління

M300 RTK поставляється з оновленими протоколами управління двома пілотами, які дозволяють виконувати місії з більшою безпекою і гнучкістю. Під час польоту з другим пілотом у вас обох є рівний доступ для отримання пріоритету управління польотом, передача якого відображається серією значків на вашому DJI Smart Controller Enterprise. Два пілоти можуть легко перемикатися між управлінням коптером і його підвісами. Завдяки цим переробленим протоколам управління польотом візуальна лінія може підтримуватися від одного пілота до другого пілота, що дозволяє виконувати місії за межами візуальної лінії огляду (BVLOS). Квадрокоптер може злетіти в місці одного пілота і приземлитися в місці другого. Для навчання польоту вчитель може безпечно направляти навчального пілота.

Smart Dual Control

Ми сподіваємося, що ви так само схвильовані, як і ми, щодо Matrice 300 RTK. Ці дев’ять кращих функцій – лише приклад того, що ця потужна платформа може.

Проходити плановое сервісне обслуговування ми рекомендуємо в нашому офіційному сервісному центрі