Оптимізовані характеристики. Неперевершена продуктивність.

Дрон поліпшеною модульної конструкції, Agras T16, дозволяє використовувати найважчу корисне навантаження і має найбільший діаметр розпилення з усіх сільськогосподарських дронів DJI. Завдяки потужному апаратного забезпечення, двигуну з штучним інтелектом (ШІ) і планування польотів в 3D T16 виводить ефективність процесів на новий рівень.

16L

Бак
об’ємом
16 л

IP67

Захист рівня IP67 в основному модулі

RTK

Сантиметрова точність позиціонування RTK

DBF

Радар для отримання зображень DBF

FOV

98° курсова камера з широким кутом

AI

Двигун з штучним інтелектом

Важке корисне навантаження.
Підвищена ефективність.

T16 відрізняється чудовими польотними характеристиками. Місткість бака дрона становить 16 л, а діаметр розпилення збільшений до 6,5 м. Система розпилення оснащена 4 подають насосами і 8 обприскувачами з максимальною швидкістю розпилення 4,8 л / хв. T16 обробляє ділянку в 10 гектарів за одну годину. Система розпилення також обладнана електромагнітним витратоміром,
який забезпечує більш точну і стабільну обробку ділянки.

Обсяг баку
60%
16 L
10 L
Діаметр розпилення
44%
6,5 м
4,5 м
Швидкість розпилення
100%
4,8 л/хв
2,4 л/хв
Погодинна ефективність процесів
67%
10 гектарів
6 гектарів

МОЖЛИВОСТІ

Потужна установка. Підвищена безпека.

Модульна система авіоніки T16 оснащена двома модулями IMU і двома барометрами а також продубльований конструкцією силової установки для забезпечення безпеки польоту. Дублювання RTK + супутникових систем забезпечує сантиметрову з точність позиціонування. Технологія з використанням двох антен забезпечує підвищену стійкість.

Два модулі IMU
Дублювання RTK + супутникових систем позиціонування
Два барометри

Вдосконалений радар. Спрощення процесів.

Удосконалена система радарів T16 здатна визначати умови функціонування як днем, так і вночі без впливу світла або пилу. Рівень безпеки польоту збільшився завдяки функції запобігання зіткнень попереду і позаду апарату а також горизонтальному куту огляду (FOV) в 100° (в два рази більше, ніж у попередніх моделей сільськогосподарських дронів DJI). Дрон визначає кут нахилу поверхні і автоматично адаптується до нього навіть при роботі на гористій місцевості. Інноваційна система радарів обладнана технологією цифрового формування променів, яка підтримує 3D-моделі, створювані з хмар точок. Радари розпізнають тип місцевості і допомагають огинати перешкоди.

Радар для отримання зображень за допомогою цифрового формування променів: 3D-моделі, створювані з хмар точок

Пульт керування.
Спостереження за безпекою.

T16 підтримує технологію передачі відео HD OcuSync 2.0, що працює на відстані до 3 км [2]. Дрон також обладнаний ширококутної курсової камерою і прожекторами, які дозволяють управляти апаратом в будь-який час доби для забезпечення безпеки польоту.

Різні цілі - різні режими.

T16 має різні режими польоту для обробки плоскої і гористій поверхні а також для садів. За допомогою одного пульта можна одночасно керувати п’ятьма дронаи T16, що в кілька разів збільшує продуктивність кожного користувача.

山地-点击Created with Sketch.

Гори

Високотехнологічна силова установка і технологія визначення кута нахилу поверхні дозволяють легко обробити гористу поверхню

果园--点击Created with Sketch.

Сади

Використовуйте T16 з DJI Terra для побудови 3D-моделі ділянки і розпізнавання фруктових дерев за допомогою технології ШІ. Після цього створюйте маршрути польотів в 3D відповідно до розподілу дерев і значеннями висоти.

平地-点击Created with Sketch.

Пласка поверхня

Користувачеві доступні наступні режими: «Manual Operation» (ручне управління), «A-B Route Operation» (визначення кінцевих точок маршруту) і «Route Operation» (визначення маршруту).

Універсальне рішення
Інтелектуальні процеси.

Метою DJI Agriculture є підвищення ефективності і технологічності процесу захисту культур. Для її досягнення DJI використовує дрони і інші технології.

1. Phantom 4 RTK

– Сантиметрова точність
– Високоточний збір даних
– Збір зображень
на 100 га за 25 хв

2. DJI Terra

– Створення карт в реальному часі
– 2D / 3D моделювання
– Планування завдань
за допомогою ШІ

3. DJI Agriculture

– Управління робочими даними
– Організація співробітників

4. Agras T16

– Високоефективна робота
– 10 гектарів за 1 годину

c1437d806820210c2f34fdce8b8c7f0c[1]

Оптимізовані характеристики. Неперевершена продуктивність.

Зв’язатись з нами

Якщо ви хочете придбати продукт, зв’яжіться з нами за адресою: info@quadro.ua або залиште свою контактну інформацію, і ми з вами зв’яжемося.