AGRAS T10

Ідеальний коптер для фермерів нового покоління

DJI Agras T10 — одночасно компактне і потужне рішення для сільськогосподарських ділянок будь-якого типу і розміру. Агрокоптер порадує користувачів зручною для транспортування складаною конструкцією корпусу, баком на 8 літрів, системою розпилення з шириною смуги 5 метрів, і ефективністю 6 га за годину.

Легкий і зручний

Agras T10 легкий і міцний завдяки корпусу з композитного вуглецевого волокна. Для транспортування його можна скласти, зменшивши об’єм аж на 70%. Щоб підвищити  ефективність заряджання та заправки, бак і акумулятор коптера можна від’єднувати.

Бак для розпилення

Сферична радарна система

Захист від вологи та пилу за стандартом IP67

Дві курсові камери для моніторингу

Автономна високоточна робота

Хмарна платформа Smart Agriculture Cloud Platform

Легкий і зручний

Зліт від натискання однієї кнопки. Автоматичні планування й обліт ділянки по периметру для забезпечення простоти експлуатації та ефективного розпилення. T10 постачається з модулем RTK для позиціонування з точністю до сантиметрів. А оновлений застосунок DJI Agriculture пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що працює плавно.

Точне і раціональне розпилювання

Agras T10 оснащений чотирма форсунками з продуктивністю до 3 л за хвилину. Двоканальний соленоїдний витратомір керує форсунками для рівномірного розпилення і точного контролю обсягу, що дуже важливо для ефективного розподілу рідин.

Усунення сліпих зон за допомогою сферичної радарної системи

Сферична радіолокаційна система розпізнає потенційні перешкоди та сканує навколишній простір за будь-яких погодних умов і кутів огляду незалежно від пилу й світлових перешкод. Автоматичне запобігання зіткненням і адаптивні функції польоту посилюють безпек

Дві курсові камери для оператора

T10 оснастили двома курсовими FPV-камерами для точнішого контролювання польоту оператором. Дуже яскравий прожектор подвоює здатність нічного бачення коптера для роботи в темний час доби.

Створений для довгої експлуатації

Agras T10 відповідає стандарту IP67, потраплянню вологи та пилу всередину найважливіших компонентів перешкоджають три рівні захисту. Коптер порадує антикорозійною стійкістю й довговічністю при роботі з пестицидами й добривами навіть в умовах підвищеної концентрації пилу. Для безпеки механізму трансформації застосовується дубльоване швидкознімне блокування.

Яскравий екран для максимального контролю

Оновлений пульт дистанційного керування Agras T10 оснащений 5,5-дюймовим екраном, на якому можна легко побачити всі деталі навіть за дуже яскравого сонця. Він здатний передавати зображення на відстань до 5 км, що на 67% більше показника попереднього покоління агрокоптерів DJI (Agras T20).

Для підвищення загальної ефективності передбачена можливість керування декількома коптерами одночасно з одного пульта.

Два акумулятори + зарядний пристрій для безперервної роботи

1000 циклів на 667,7 гектара

Завдяки меншій кількості допоміжних компонентів Agras T10 легше транспортувати. Гарантія на новий акумулятор Intelligent Battery становить 1000 циклів заряджання, чого має вистачити для обробки 667,7 га полів. Наддовгий термін служби значно знижує експлуатаційні витрати. Зарядна станція здатна повністю зарядити акумулятор за 10 хвилин для забезпечення безперервної циклічної роботи коптера всього з двома акумуляторами і одним зарядним пристроєм.

Акумулятор Intelligent Flight Battery DJI Agras T10

  • Ємність акумулятора Intelligent Flight Battery з гарантією на 1000 циклів становить 9500 мАг.
  • Акумулятор підтримує миттєву зарядку, не потребуючи охолодження.
  • Вологозахист і корозійна стійкість.

Зарядна станція для акумуляторів Intelligent Battery DJI Agras T10

  • Зарядна станція на 3600 Вт підтримує швидку зарядку акумуляторів Agras T10 за 10 хвилин.
  • Вбудована додаткова система живлення підтримує двоканальну поперемінну зарядку з адаптацією потужності для більш безпечної роботи.

Система розкидання T10 3.0

Швидка трансформація й ефективне внесення

Agras T10 може перемикатися в режим розкидання добрив або насіння всього за три хвилини. Корисне навантаження 10 кг і ширина смуги до 7 метрів забезпечують продуктивність 5,7 га за годину. Для більшої точності планування заправок коптер у реальному часі проводить моніторинг залишків та отримав датчик обертання.

Завдяки захисту за стандартом IP67 T10 можна мити і не боятися протікання та корозії. Коптер легко адаптувати для розкидання добрив, насіння й кормів, скорочуючи використання засобів і збільшуючи врожайність.

Хмарне 3D-землеробство: цифрові технології для сільського господарства

Завдяки інтелектуальній хмарній платформі для сільського господарства Smart Agriculture Cloud Platform користувачі можуть виконувати хмарне картування сільськогосподарських угідь для створення інтелектуальних траєкторій польоту. Платформа оснащена системою розпізнавання з застосуванням алгоритмів ШІ для патрулювання полів, контролю росту рослин, пошуку хвороб/шкідників та ефективного моніторингу сільськогосподарських умов. Поєднання цієї системи з коптером DJI P4 Multispectral дасть користувачам можливість застосовувати рішення на основі аналізу визначених змінних відповідно до автоматично створеної карти приписів сільськогосподарських угідь.