СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Скористайтеся перевагами використання безпілотних технологій для сільського господарства.

У разі якщо в останні роки технології точного землеробства в сільському господарстві здійснили революцію, то впровадження коптеров дозволяє ще більше збільшити ефективність роботи.

За допомогою коптера ви зможете отримувати зображення в найвищому дозволі покриваючи сотки гектар за виліт. Ви зможете як самостійно застосовувати техніку, так і замовляти наші пропозиції по послугах. Ми надаємо інформацію по вашим полях тоді, коли це необхідно вам, з набагато більшим дозволом, ніж інформація, що отримується із супутників і не залежить від хмарності.

Застосовуючи спектральні сенсори ви зможете отримувати інформацію не тільки в глядацькій діапазоні, але і в різних спектральних діапазонах для прорахунку вегетаційних індексів або ж складання карт розподілу грунтів.

Всі дані надаються з точними координатами і з ймовірністю детального вивчення і лабораторного аналізу

Почніть заощаджувати вже сьогодні

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або ж повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різноманітні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на основі фірми, до повного аутсорс фахівцями QUADRO.ua

Процес безпілотного моніторингу з використанням квадрокоптера

Діаграма показує, як здійснюється безпілотний моніторинг посівів. Ця інформація відноситься до найбільш поширеним культурам (кукурудза, соя), цикл повторюється при кожному ключовому етапі.

Сканування може виконуватися як співробітниками сільськогосподарського підприємства, так і з залученням команд QUADRO.UA

Аналіз і обробка даних може проводитися як безпосередньо в полі, так і протягом 24-72 годин після сканування. Аналіз проводиться або із залученням фахівців QUADRO.UA, або самостійно.

Універсальний результат аналізу і обробки дозволяє отримати координати проблемних зон в будь-якому зручному для фахівців господарства форматі.

Отримані матеріали зручні для використання в будь-якому GIS продукті, це дає можливість оцінити ситуацію на полі і сформувати рішення щодо подальших корректіроующім рішенням.

Залежно від обраної підприємством стратегії може бути використана технологія диференційованого внесення захисних засобів або добрив.

Результативний формат файлів є універсальним і сприймається будь сільськогосподарською технікою з можливістю диференційованого висіву або внесення препаратів.

Замовте розрахунок вартості

Ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або ж повністю вирішити ваші питання пов’язані з картографією. Ми пропонуємо різноманітні рівні і можливості інтеграції, від організації відділу моніторингу на основі фірми, до повного аутсорс фахівцями QUADRO.ua

 • Оперативний моніторинг полів з висоти десятків і сотень метрів
 • Ідентифікація проблемних ділянок з високою точністю і GPS прив'язкою
 • Контроль якості виконання посівних робіт, обробки грунту
 • Контроль якості роботи сільськогосподарської техніки
 • Диференційоване внесення добрив
 • Високоточний обмір полів з урахуванням рельєфу
 • Підрахунок біологічної врожайності

Замовлення і консультація

Можлива комплектація додатковими функціями, зміна конфігурації за вимогами замовника. Власне виробництво і сервіс в Україні. Завдяки цьому дрони мають доступні ціни та сервісне обслуговування. 

Дані з БПЛА
 • Точність — від 2см/піксель
 • Доступ до даних — щоденно
 • Оперативність – за вимогою
Дані з супутника
 • Точність –  від 50см/піксель
 • Доступ до даних  – в кращому випадку щотижня + залежність від хмарності
 • Оперативність – в залежності від пріоритетності замовлення
Menu