DJI Agriculture

DJI Agriculture дозволяє фахівцям модернізувати і
максимізувати ефективність робочих процесів.

Інтелектуальне обладнання

Аналіз даних

Планування завдань

Хмарні сервіси

Ефективні високотехнологічні рішення

Низька продуктивність і операції що займають багато часу тепер в минулому. Передові технології та інтегрована система сільськогосподарського управління забезпечують інтелектуальний збір і аналіз даних, що застосовуються для польового планування, спостереження за культурами, а також боротьби з шкідниками та хворобами рослин.

Захист культур

T20

Модель T16 може використовуватися для боротьби з шкідниками і бур’янами при вирощуванні ряду культур: рису, пшениці, кукурудзи, цитрусових дерев, бавовни і т.д.

Розпилення

Система розпилення серії T

При установці на сільськогосподарські дрони система розпилення 2.0 може використовуватися для розподілу по ділянці як твердих добрив, так і насіння, і підходить для різноманітних операцій: посів рису, пересівши лугів, посів овочевих культур, обробка добривами і т. Д.

Карти полів

Phantom 4 RTK

Дрон Phantom 4 RTK дозволяє вам передбачити плани будівель, використовувати географічну інформаційну систему (ГІС) для управління нерухомістю, відстежувати зміни стану полів, генерувати стандартні карти для точних сільськогосподарських операцій та отримувати дані, необхідні для організації та планування полів.

Спостереження за культурами

P4 Multispectral

Завдяки збору мультиспектральних даних користувачі можуть швидко отримати доступ до огляду бажаних показників і параметрів, проаналізувати здоров’я культур в режимі реального часу, своєчасно виявити наявність шкідників і бур’янів, а також вжити заходів щодо захисту врожаю в рамках точного управління сільськогосподарськими операціями.

Планування завдань

DJI Terra

DJI Terra дозволяє користувачам картографувати ділянки і проводити аналіз даних для ферм, садів і лісів з метою визначення параметрів розпилення добрив. DJI Terra також підтримує планування завдань, що в поєднанні з можливістю автоматичного генерування маршрутів польоту значно підвищує ефективність операцій.

Готові рішення

DJI Agriculture надає в розпорядження працівникам сільського господарства не тільки ефективне обладнання, а й інтелектуальні рішення, що дозволяють заощадити час і збільшити обсяги виробництва. Очевидна користь для багатьох фахівців: від фермерів і садівників до сільськогосподарських кооперативів та обслуговуючих компаній.

Зернові культури

Наші рішення підтримують цифрові, інформаційні та інтелектуальні можливості для точних операцій польового управління при вирощуванні зернових культур, таких як рис, пшениця і кукурудза. Це дозволяє працівникам сільського господарства підвищити зручність і ефективність операцій, знизити експлуатаційні витрати, поліпшити якість і врожайність культур.

Товарні культури

Ми також надаємо цифрові, інформаційні та інтелектуальні рішення для точного управління товарними культурами, такими як бавовна, цитрусові дерева, яблуні і чай. Як і у випадку з зерновими культурами, ці рішення допоможуть працівникам сільського господарства підвищити зручність операцій і знизити витрати, а також в позитивну сторону змінять якість і врожайність культур.

Написати нам

Якщо ви хочете придбати продукцію або стати торговим представником, відправте повідомлення на наступну адресу: INFO@QUADRO.UA. Ви також можете залишити свою контактну інформацію нижче, і ми з вами зв’яжемося найближчим часом.