Програма навчання "Оператор сільськогосподарського квадрокоптера"
від 4 годин

Навчання у группі від 4х до 10ти осіб

Як стати пілотом сільськогосподарського квадрокоптера?

Зі швидким розвитком сільськогосподарських технологій, прагнення до більшої ефективності та безпечніших операцій поступово змінює традиційне сільське господарство. Останній сільськогосподарський дрон DJI, T20, T16, довів, як потужні рішення БПЛА можуть ефективно підвищити продуктивність. Він може зрошувати зі швидкістю 25 соток на годину, що в 150 разів швидше та ефективніше, ніж традиційні операції.

Цей курс експлуатації сільськогосподарських квадрокоптерів був розроблений для задоволення попиту на ринок більшої кількості пілотів. На основі інноваційних платформ DJI, ми будемо проводити заняття та виїзні практичні завдання. Сюди входить огляд найновіших рішень DJI, експлуатація, польоти, робочий процес з сільськогосподарським кдварокоптером, знання безпеки польотів, основні операції з технічного обслуговування тощо. Зрештою, слухачі набудуть всебічних знань та навичок, необхідних для того, щоб стати професійними пілотами.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

Теорія

Розділ теорії включає інформацію про новітні технології безпілотників безпілотників DJI, включаючи додаток MG, безпеку польотів та операції з обслуговування.

Льотна підготовка

Стажери вивчать основні операції сільськогосподарських безпілотників та їх розумні режими польоту

Практичне навчання польоту

Навчання на місці з найшовішим безпілотником DJI, включаючи політ FPV, уникнення перешкод, застосування інтелектуального режиму, технічне обслуговування та реагування на надзвичайні ситуації.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Усі слухачі повинні пройти стандартний тест після навчального курсу, що складається з теоретичного іспиту та практичного тесту. Тим, хто здав тест, буде видано сертифікат як визнання компетенції програми експлуатації БПЛА.