DJI STEAM

Нехай творчість літає

ROBOMASTER S1

RoboMaster S1 – це інтелектуальний навчальний робот DJI, який дозволяє користувачам зануритися у світ робототехніки, програмування та AI завдяки захоплюючим можливостям та геймплею. S1 підтримує всенаправлений рух, запуск гелевого бластеру та забезпечує використання FPV за кермом.

ОПИС КУРСУ

Освітня програма розрахована на три місяці навчання (24 години). Програма складається з трьох основних розділів:

Розділ 1. “Я конструктор” (1 міс. 8 годин)

  • Учні збирають, налаштовують та знайомляться з технічними можливостями Robomaster S1 
  • Також ставиться завдання, освоїти ручне керування роботом без режиму програмування.
  • В кінці навчального місяця будуть проведені змагання, серед команд групи.

Розділ 2. “Шлях до майстерності” (1 міс. 8 годин)

  • Учні знайомляться з програмуванням, виконують заготовлені завдання в режимі тестування.
  • В кінці навчального місяця будуть проведені змагання, серед команд групи в запрограмованому режимі.

Розділ 3. “Самостійне програмування” (1 міс. 8 годин)

  • Навчання проводиться в режимі самостійної роботі, команди маючи всі навики самостійно мають придумати стратегію для змагань, та запрограмувати робота.
  • В кінці навчального періоду, проводиться змагання між командами використовуючи обрану стратегію.

Світ - це ваша арена

Створіть власну конкурентну арену в будь-якому місці та в будь-який час та насолоджуйтесь різноманітними режимами гри з захоплюючим FPV досвідом на відміну від будь-якого іншого. Ви навіть можете записувати та ділитися всіма діями одним натисканням кнопки.

Спостерігайте дії

Насолоджуйтесь унікальним та занурюючим досвідом керування з хвилюючою перспективою FPV.

Перегони

Змагайтесь проти опонентів на власному треку. Розблокуйте спеціальні навички, такі як надзвичайна швидкість, розпізнаючи конкретні маркери, або розблокуйте зброю, як запаморочення проти конкурентів, щоб отримати перевагу та виграти перегони.

Free-For-All

У цьому змаганні розуму та швидкості може бути лише один переможець. Використовуйте власні навички, щоб отримати перевагу та перемогти опонентів у цій захоплюючій бійці, яка використовує унікальну систему суддійства S1 та інтелектуальну броню.

Завоювання

Побудуйте власну арену та розділіть гравців на дві команди. Створіть оплоти вашої команди, і виграє перша команда, яка займає всі опорні точки.

Розвивайте власні навички

У будь-якому змаганні мудрість так само важлива, як і сила. S1 дозволяє користувачам застосовувати свої знання в класі для складання спеціального кодування, розблокування унікальних функцій, які здивують глядачів та переможуть конкурентів. Своєю новою концепцією освіти S1 допомагає користувачам сприймати радість навчання новими та захоплюючими способами.

Intercom

Нова функція Intercom дозволяє вам насолоджуватися голосовою взаємодією з друзями поблизу. Ви також можете попередньо записувати аудіофайли в додатку RoboMaster на своєму мобільному пристрої та відтворювати їх на S1, розблокуючи безліч захоплюючих нових можливостей.

Додаток RoboMaster

Завдяки спеціальному додатку RoboMaster підтримуються багатоплатформові взаємодії та різні методи роботи для S1, а також багаті освітні ресурси та кілька режимів змагань.

Версія для Mac

Версія для Windows

Версія для iOS

Версія для Android

Tello EDU – це вражаючий програмований коптер, ідеально підходить для навчання. Ви можете легко вивчити мови програмування, такі як Scratch, Python та Swift. Програмування ніколи не було таким цікавим із Tello EDU!

В МАЙБУТНЬОМУ

Menu