Прийняли участь у Міжнародному заході високого рівня з розвитку цифрової інфраструктури в Одесі.
Разом з Міністерством інфраструктури України та колегами з Avision Robotics ми анонсували новий проект, який сильно вплине на розвиток БПЛА в Україні та, можливо, у всій Європі.

Скоро розповімо більше!😉

Міжнародний захід високого рівня з розвитку цифрової інфраструктури відбувся в Одесі. Організаторами виступило Міністерство інфраструктури України, Офіс підтримки реформ та європейські партнери.
Серед ключових спікерів – офіційні представники Європейської делегації, Європейського інвестиційного банку, посадові особи з профільних міністерств Казахстану, Грузії, Польщі та інших країн, також серед учасників – Egis, AVISION Robotics, DBA Group, Huawei Technologies та інші. Модератором дискусії виступив Директор Директорату цифрової інфраструктури на транспорті Міністерства інфраструктури Фарід Сафаров.
Основні кроки з розвитку цифрової інфраструктури Міністерства інфраструктури України представив заступник Міністра Юрій Лавренюк
Від імені Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна Юрій Лавренюк привітав учасників заходу та зауважив, що відповідно до Угоди про Асоціацію України з ЄС, Міністерством інфраструктури вже розроблено та погоджено Національну транспортну стратегію України до 2030 року (НТСУ) та план дій із її провадження. Він також повідомив, що одним із пріоритетів стратегії є впровадження цифрової інфраструктури, яка забезпечить прозорість та кращий доступ до інформації про транспортну систему.
Детальніше: http://mtu.gov.ua/news/30923.html