PHANTOM 4 RTK

Фантастичний інтелект. Висока точність.

Play Video
PHANTOM 4 RTK

Картографія нового покоління

DJI повністю переосмислила технологію дронів і досягла нового стандарту точності.
Phantom 4 RTK надає дані з точністю до сантиметра з використанням невеликої кількості точок маршруту.

Точність позиціонування в горизонтальній площині: 1 см + 1 мд

Точність позиціонування у вертикальній площині: 1,5 см + 1 мд

Абсолютна точність фотограмметричної моделі в горизонтальній площині: 5 см

Позиціонування з точністю до сантиметра

У Phantom 4 RTK вбудований новий модуль RTK, який забезпечує отримання даних позиціонування в режимі реального часу з точністю до сантиметра і з мінімальною абсолютною похибкою метаданих зображення. Під приймачем RTK розташований модуль супутникових систем позиціонування, що забезпечує стабільність польоту в місцевості зі слабким сигналом, наприклад, у великих містах. Поєднання цих двох модулів Phantom 4 RTK сприяє оптимізації безпеки польоту і отримання точних даних для геодезії, картографії та інспекцій.

Phantom 4 RTK легко впровадити в будь-який процес, приєднавши систему позиціонування до мобільної станції D-RTK 2 за допомогою модему 4G або WiFi, використовуючи протокол NTRIP (мережева передача RTCM через інтернет). Система здатна зберігати отримані з супутника дані для подальшої обробки кінематики.

Збір точних даних з TimeSync

Для найбільш ефективного використання модулів позиціонування Phantom 4 RTK була створена система контролю TimeSync. Вона забезпечує постійний зв’язок між польотним контролером, камерою і модулем RTK. Крім того, TimeSync використовує найточніші метадані кожного знімка і переміщує дані позиціонування в центр CMOS. Це оптимізує результати фотограмметричних методів і дозволяє отримати дані позиціонування з точністю до сантиметра.

Точна система обробки зображень

Завдяки 1-дюймової матриці CMOS якість знімків досягає 20 мегапікселів. Phantom 4 RTK оснащений механічним затвором, який запобігає розмиття зображення при русі. Будь-яке завдання буде виконано ідеально, будь то картографування або збір даних. Завдяки високій роздільній здатності знімків Phantom 4 RTK досягає наземного дозволу в 2,74 см з висоти польоту 100 м. З метою досягнення максимальної точності, об’єктив кожного літального апарату Phantom 4 RTK проходить проходить процес калібрування з вимірюванням радіальної і тангенціальною дисторсии. Параметри спотворення зберігаються в метаданих кожного зображення, що дозволяє застосувати індивідуальний підхід в кожному окремому випадку при обробці знімків.

Додаток для складання маршрутів

Додаток GS RTK дозволяє пілотам здійснювати управління Phantom 4 RTK в двох режимах: «Фотограмметрія» і «Політ по точках». У них можна скласти маршрут і одночасно регулювати ступінь накладення кадрів, швидкість, параметри камери і т.д. в процесі картографування або інспекції.

Додаток GS RTK має безліч корисних функцій для картографування і інспекцій. Файли KLM, що використовуються для планування польоту, тепер можна завантажити прямо в додаток. Режим пріоритету витримки автоматично контролює експозицію на всіх знімках. У разі виникнення несприятливих умов, наприклад, сильного вітру, пілот отримає попередження в додатку.

Підтримка Mobile SDK

Phantom 4 RTK сумісний з пакетом для розробників мобільних додатків від DJI (Mobile SDK) для легкої автоматизації та оптимізації літального апарату за допомогою мобільного пристрою

Система передачі OcuSync

Стабільний сигнал передачі зображень і відео HD на відстані до 7 км*, що особливо корисно для картографування великих площ.

*При виконанні стандарту FCC на відкритому просторі без перешкод. Максимальне значення дальності польоту наведено для довідки і залежить від потужності і стабільності радіосигналу. Дрон повинен завжди перебувати в полі зору, крім випадків, в яких дозволено літати за його межами.

Сумісність з мобільною станцією D-RTK 2

Мобільна станція D-RTK 2 передає диференційний сигнал в Phantom 4 RTK в режимі реального часу, що дозволяє отримати точні дані при картографуванні. Мобільна станція і система передачі OcuSync 2.0 дозволяють Phantom 4 RTK отримувати дані з точністю до сантиметра в будь-яких умовах.

Почніть складати карти прямо зараз!

Додаток GS RTK і легкий спосіб збору даних (мережа RTK або мобільна станція D-RTK 2) – все що потрібно пілотові для виконання завдань з галузі геодезії, картографії та інспекцій