Корисні навантаження

Платформа, яка адаптується до ваших потреб

Корисні навантаження DJI

Корисні навантаження для платформ серії DJI Matrice 200, DJI Inspire 2

XT2

Камера з двома датчиками: оптичної матрицею 4K і термодатчиком з чутливістю в <50 мк

X5S

Камера стандарту Мікро 4: 3 зі змінними об'єктивами для отримання якісних знімків.

X7

Камера з матрицею Супер-35 зі змінними об'єктивами для отримання професійних знімків.

Z30

Камера з 30-кратним оптичним зумом підходить для проведення ретельних оглядів споруд.

X4S

Знімки 20 Мп, центральний затвор, ідеальний для проведення інспекцій.

XT

Швидкі та достовірні результати термо зйомки, температурна чутливість <50 мк.

Корисні навантаження Viewpro

Корисні навантаження стороннього виробника для платформ серії DJI Matrice 200

Z10TZ

Високоточна професійна камера з двома модулями, що відрізняється високою стабільністю, невеликими розмірами, малою вагою і низьким енергоспоживанням

Q30TIR

Камера з 30-кратним оптичним зумом і тепловізійною камерою - підходить для проведення ретельних оглядів споруд, для ліквідації пожеж та пошуку людей

Z10TM

Z10TM має три модулі: Візуальний сенсор з 30ти кратним оптичним збільшенням, тепловізійний модуль і далекомір, що дозволяє розширити спектр використання

Z10TIRM

10х кратний оптичний зум, два тепловізійних сенсора, лазерний далекомір

MINI Z10TIR

У камері MINI Z10TIR встановлений об'єктив з 10-кратним оптичним зумом. І оснащений 1/3 "CMOS-модулем

ПОДВІЙНЕ БАЧЕННЯ. ЧУДОВИЙ ІНТЕЛЕКТ.

Приєднайтесь до наступного покоління комерційних рішень для дронів з XT2.
Сполучення теплового датчика FLIR Tau 2 і візуальної камери 4K з провідною технологією DJI в області стабілізації і машинного інтелекту, XT2 швидко перетворює повітряні дані в потужні ідеї що економлять час, гроші та життя.

M210

M210 RTK

M200

M600 Pro

Готовий до дій

Сумісність з M200 та M600 Pro

Завдяки швидкому повороту, Zenmuse XT2 дозволяє використовувати в провідних M200 і M600 Pro, щоб забезпечити пілотам прямий перегляд і контроль над потужним датчиком температури.

Коли XT2 змонтований на безпілотному коптері серії M200, пілоти мають комбіноване рішення, яке розширює спектр операцій для технології безпілотних літальних апаратів – дозволяючи пілотам впевнено літати в умовах низької освітленості, при сильному вітрі.

Використовуючи моделі дронів M210, пілоти можуть створювати більш надійні рішення для дронів навколо XT2 з плином часу, додаючи камери з оптичним збільшенням, додаткові бортові комп’ютери і інші корисні навантаження для відповідності різним спеціалізованим місіям.

ZENMUSE Z30

ЗКОРОЧУЄ ВІДСТАНІ

Play Video

Все більше і більше компаній задіють польотні платформи для збору важливої ​​інформаціі.Камера Zenmuse Z30 – відмінне рішення для отримання прекрасних результатів на великій відстані. Це перша камера для дронів, що володіє 30-кратним оптичним і 6-кратним ціфорвим зумом і дозволяє робити фотографії і відео на більшій відстані, що значно прискорює терміни виконання завдань і усуває ризик нанесення шкоди як персоналу, так і оборудованію.Камера Zenmuse Z30 – готове рішення для бізнесу, вона оснащена самими передовими технологіями від DJI і відмінно працює в парі з польотними платформами серії Matrice.

Z10TL

Z10TL – це високоточна професійна камера з 3х осьовим підвісом, що відрізняється високою стабільністю, невеликими розмірами, малою вагою і низьким енергоспоживанням.

Тривісний підвіс, заснований на технології управління двигуном FOC, використовує високоточний датчик в кожному двигуні. Він розроблений на основі DJI PSDK, сумісний з дрона DJI M200 / M210 / M210RTK.

Кероване додатком «DJI Pilot», воно може виконувати безліч потужних функцій, таких як: зйомка або запис з 10-кратним оптичним збільшенням, відстеження об’єктів, інфрачервоне лазерне нічне бачення і так далі. Швидкість роботи підвісу Z10TL регулюється, в режимі НИЗКОЮ швидкості, управління буде більш точним. Швидкий режим для, який робить управління підвісом чутливим і швидким.

Крім того, функція отцентровкі дозволяє автоматично і швидко повертати підвіс в початкове положення. Ви можете ввести ступінь в APP Payload Setting і точно отримати кути нахилу підвісу.

Q30TIR

Q30TIR – це високооптимізовані підвіс з 3х осьовий стабілізацією і точним обертанням двигуна з точністю управління ± 0,01 °, що живиться від спеціального процесора.

Замість того, щоб покладатися на електричні контактні кільця – як це прийнято в багатьох підвісах – Q30TIR використовує унікальну механічно обмежену конструкцію і приховані дроти для забезпечення більш стабільної передачі даних і більшої довговічності.

Вібрація усувається за допомогою чотирьох демпфуючих шарнірів і легкої демпфирующей майданчики, створюючи плавне відео. Обертання на 360 ° можливо завдяки повороту підвісу. Стабільне, плавне зображення може бути отримано навіть при польоті на великій швидкості.

Працює на CMOS-модулі SONY 1 / 2.8 “Exmor R, з рівнем освітленості 0,01lux @ F1.6. Q30TIR все ще може чітко відображати зображення в умовах поганої освітленості. Дозвіл кадру – 2,13 мегапікселя і 1080p HD, в поєднанні з 30-кратної передовою технологією оптичного зуму, діапазон спостереження становить до 500 метрів, що може задовольнити вимоги додатків різних областей.

Z30TM

Z30TM – це високооптимізовані 3-осьовий підвіс з точним обертанням моторів з точністю управління ± 0,02 °, який живиться від спеціального процесора. Замість того, щоб покладатися на електричні контактні кільця – як це прийнято в багатьох підвісах – Z30TM використовує унікальну механічно обмежену конструкцію і приховані дроти для забезпечення більш стабільної передачі даних і більшої довговічності. Вібрація усувається за допомогою чотирьох демпфуючих кульок і легкої демпфирующей дошки, створюючи плавне плавне відео. Обертання на 360 ° залишається можливим завдяки повороту карданного шарніра. Стабільне, плавне зображення може бути отримано навіть при польоті на великій швидкості.

Працює на CMOS-модулі SONY 1 / 2.8 “Exmor R, з рівнем освітленості 0,01lux @ F1.6 і мінімальної освітленістю. Z30TM як і раніше може чітко відображати особливості зображення в умовах поганої освітленості. Діапазон зображення 2,13 мегапікселя і 1080p HD , в поєднанні з 30-кратної передовою технологією оптичного зуму, діапазон спостереження становить до 500 метрів, що може задовольнити вимоги додатків різних областей.

Вбудований алгоритм нормалізації, взаємної кореляції і відстеження в поєднанні з алгоритмом повторного захоплення пропущених об’єктів забезпечує стабільне відстеження цілі. Підтримка користувальницьких OSD, адаптивного гейта, перехресного курсора, відображення інформації про трасування. Швидкість відстеження становить до 32 пікселів / кадр, діапазон розмірів об’єкта становить від 16 * 16 пікселів до 160 * 160 пікселів, з мінімальним відношенням сигнал / шум (SNR) 4 дБ, середньоквадратичними значеннями імпульсного шуму в об’єкті. становище <0,5 пікселя, що значно підвищує точність і ефект відстеження.

Алгоритм розширеного обчислити ваше місце перебування використовується для обчислення відстані до об’єкта в межах 600 метрів, точного аналізу довготи і широти об’єкта і накладення його на екран з місцевим положенням. Він відіграє велику допоміжну роль в забезпеченні дотримання правил в армії і поліції. В основному постачання для військових і поліцейських правоохоронних органів, пожежогасіння, інспекції силових вишок і трубопроводів, пошуку і рятування і т. Д. У надзвичайній ситуації потрібно широкий діапазон моніторингу та пошуку, щоб швидко перенести ситуацію, підвищити ефективність реагування і знизити втрати.

Z10TIRM

Z10TIRM – це високооптимізовані підвіс з 3х осьовий стабілізацією і точним обертанням двигуна з точністю управління ± 0,01 °, що живиться від спеціального процесора.

Замість того, щоб покладатися на електричні контактні кільця – як це прийнято в багатьох підвісах – Q30TIR використовує унікальну механічно обмежену конструкцію і приховані дроти для забезпечення більш стабільної передачі даних і більшої довговічності.

Вібрація усувається за допомогою чотирьох демпфуючих шарнірів і легкої демпфирующей майданчики, створюючи плавне відео. Обертання на 360 ° можливо завдяки повороту підвісу. Стабільне, плавне зображення може бути отримано навіть при польоті на великій швидкості.

У камері два відеопотоку. Один – 1080P 30FPS, локальний H.264. Ще один відеовихід 1080p60FPS HD-сигнал для бездротової передачі даних.

Вбудований французький високоточний неохолоджуваний довгохвильовий (8 ~ 14 мкм) датчик теплового зображення ULIS, Z10TIRM може записувати і передавати теплове зображення і видимі зображення одночасно. Термодатчики ULIS виявляють деталі, невидимі неозброєним оком, роблячи тонкі відмінності в видимої температурі. Цей новий погляд на світ може виявити потенційні тріщини в будинках, місцезнаходження втрачених людей в густому димчастому або кукурудзяному полі вдень і вночі

Вбудований алгоритм нормалізації, взаємної кореляції і відстеження, в поєднанні з алгоритмом повторного захоплення об’єкта при пропажі, забезпечує стабільне відстеження цілі. Підтримка користувальницьких символів призначеного для користувача OSD, адаптивного гейта, перехресного курсора, відображення інформації про трасування. Швидкість відстеження становить до 32 пікселів / кадр, діапазон розмірів об’єкта становить від 16 * 16 пікселів до 160 * 160 пікселів, з мінімальним відношенням сигнал / шум (SNR) 4дБ, середньоквадратичними значеннями імпульсного шуму в об’єкті. становище <0,5 пікселя, що значно підвищує точність і ефект відстеження.

Розширений алгоритм визначення місця розташування використовується для точного аналізу GPS-розташування об’єкта, розрахунку відстані до об’єкта і накладення їх на дисплей. Z10TIRM грає велику допоміжну роль у правоохоронній діяльності збройних сил і поліції, пожежогасінні і т. Д. В основному це забезпечення поліції, пожежогасіння, інспекції вишок і трубопроводів, пошуку і порятунку і т. Д. Широкий спектр моніторингу та пошуку потрібно в надзвичайних ситуаціях, щоб швидко підвищити ефективність реагування і скоротити втрати.

MINI Z10TIR

У камері MINI Z10TIR встановлений об’єктив з 10-кратним оптичним зумом. Він оснащений 1/3-дюймовим CMOS-модулем, 4,08млн. ефективних пікселів, великою швидкістю автофокусу, якістю зображення HD 1080p, а також видимим світлом і відстеженням тепловізора. Це компактний розмір, легка вага, підтримка ШІМ, S.BUS і TTL. Всі параметри були ідеально встановлені, вам просто потрібно встановити камеру на безпілотник, після чого він готовий до польоту.