ІНСПЕКЦІЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Використовуючи наші БПЛА з застосуванням тепловізійних камер FLIR, ми можемо забезпечити обстеження великих сонячних масивів за значно коротший час. Як тільки камера чи оператор фіксує несправні панелі , вони позначаються геотегами та фіксуються як з тепловою, так і звичайною камерами для звітування та аналізу.

ПРОМИСЛОВЕ ВИКОРИСТАННЯ

Продажі сонячних панелей зростають, що, в свою чергу, сприяє зменшенню викидів CO2 на електростанціях. З часом збої в сонячних панелях можуть спричинити сильне падіння виробництва енергії, а в деяких випадках навіть почати пожежу, якщо залишити її без нагляду. Ось чому сонячні панелі слід регулярно перевіряти.

З підвищенням температури, сонячні панелі стають менш ефективними, виробляючи менше електроенергії. Деякі дефекти можуть призвести до їх руйнування або навіть вироблення зворотного струму, що може пошкодити всю сонячну станцію. Камери з тепловізором можуть використовуватися для виявлення гарячих точок на панелях здалеку, що значно полегшує пошук дефектів, перш ніж наслідки стануть руйнівними.

Тепловізійні камери від FLIR Systems у зв’язці з квадрокоптерами DJI серії Matrice 200 V2 – ідеальний інструмент для огляду сонячних панелей. Цей метод обстеження є неруйнівним та неінвазивним. Ви можете використовувати тепловізори для огляду сонячних батарей під навантаженням, тому не потрібно відключення. При правильному використанні, камери покажуть точні перепади температур між комірками або всередині однієї комірки, що дозволяють виявити несправності на ранній стадії.

ЗАМОВИТИ АНАЛІЗ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

Аналіз необхідно робити в прохолодну пору року (осінь, весна, зима) для отримання більш точної інформації по панелям та коміркам на вашій станції 

ІНСПЕКЦІЯ ПРИВАТНИХ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ

Планові огляди сонячних панелей є важливою складовою операційної ефективності. Вони мають вирішальне значення для запобігання поломок, управління гарантійними претензіями з постачальниками обладнання та діють у межах контрактних гарантій продуктивності та гарантії виходу.

Коптер з встановленим тепловізором дозволяє легко оглянути ваші панелі і точно визначити проблеми з сонячною панеллю з повітря. Включення теплових перевірок у своє планове обслуговування скоротить ваші терміни перевірки, допоможе вам працювати безпечніше та підвищить загальну ефективність.

Повітряні тепловізійні системи можна однозначно рекомендувати для будь-якого обстеження систем під час регулярних перевірок, що забезпечують користувачеві максимальну ефективність для збору енергії та мінімальних витрат на ремонт. Швидкість огляду тепловізійною камерою порівняно зі звичайним оглядом у кілька разів більша, як і її надійність. Цей метод вимірювання також є найдешевшим методом виявлення дефектів на панелях. Сьогодні термограми є стандартною ознакою у звітах про претензії і приймаються компаніями як доказ при повідомленні про дефекти. 

ТЕХНІКА

DJI Matrice 210 V2/210 RTK V2

Універсальна платформа для підвищення ефективності використання дронів відрізняється міцністю і легкістю застосування в різних галузях промисловості. Покращення серії M200 V2 охоплюють системи управління, польотні характеристики а також безпеку польоту і даних.

DJI Mavic 2 Enterprise Dual

Спростіть виконання важливих завдань за допомогою розширеного порту, який дозволяє підключити інші пристрої до дрону.
Оптичні і теплові знімки
Тепловізіонная камера FLIR®
Параметри випромінювальної здатності і дифузно-відбиваючих поверхонь
Режими роботи дисплея:
FLIR MSX ™, інфрачервоний і оптичний

ЗАМОВИТИ АНАЛІЗ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

Аналіз необхідно робити в прохолодну пору року (осінь, весна, зима) для отримання більш точної інформації по панелям та коміркам на вашій станції 

Menu