ІНСПЕКЦІЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Безпілотні рішення DJI із застосуванням тепловізійних камер FLIR забезпечують якісне обстеження великих масивів сонячних панелей за значно коротший час. Щойно камера чи оператор виявляють несправні панелі, вони позначаються геотегами та фіксуються тепловою й оптичними камерами для звітування та аналізу.

ПРОМИСЛОВЕ ВИКОРИСТАННЯ

Популярність сонячних станцій зростає, що лише збільшує необхідність регулярних інспекцій панелей. З часом збої в сонячних панелях можуть зумовити відчутне падіння виробництва енергії, а в найгірших випадках без нагляду — спричинити пожежу. Безпека — головна причина регулярних перевірок сонячних панелей.

З підвищенням власної температури сонячні панелі стають менш ефективними, виробляючи менше електроенергії. Деякі дефекти можуть призвести до руйнування або навіть вироблення зворотного струму, ставлячи під загрозу всю сонячну станцію. Для пошуку дефектів використовуються камери з тепловізором, яким можна здалеку виявляти гарячі точки на панелях, перш ніж наслідки станут руйнівними.

Тепловізійні камери від FLIR Systems у зв’язці з квадрокоптерами DJI — ідеальний інструмент для огляду сонячних панелей. Цей метод обстеження є безконтактним і неруйнівним. Можна використовувати тепловізори для огляду сонячних батарей під навантаженням, не потребуючи зупинки генерації енергії. За дотримання методології, камери покажуть точні перепади температур між сусідніми комірками або навіть всередині однієї комірки та виявляти несправності на ранній стадії.

ЗАМОВИТИ АНАЛІЗ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

Аналіз рекомендовано виконувати в прохолодну пору року (осінь, весна, зима) для отримання найточнішої інформації щодо панелей та комірок на Вашій станції.

ІНСПЕКЦІЯ ПРИВАТНИХ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ

Планові огляди сонячних панелей — важлива складова операційної ефективності. Вони мають вирішальне значення для запобігання поломок, управління гарантійними претензіями з постачальниками обладнання та зазвичай необхідні для дотримання контрактних умов.

 

Коптер із тепловізором дає змогу легко оглянути панелі й точно визначити місце та характер проблеми з повітря. Включення теплових перевірок у планове обслуговування допоможе покращити безпеку на станції, підвищити загальну ефективність та мінімізувати витрати на ремонт.

Пристрої DJI рекомендовані для застосування під час будь-якого обстеження. Швидкість і надійність огляду тепловізійною камерою багатократно вища, ніж традиційний огляд. Коптерні рішення є найдешевшим методом виявлення дефектів на панелях. Термограми є стандартною ознакою у звітах про претензії та приймаються компаніями як доказ при повідомленні про дефекти.

ТЕХНІКА

DJI Matrice 300 RTK

Новий стандарт індустрії комерційних коптерів, що черпає натхнення в технологіях сучасної авіації. Поєднуючи інтелектуальні функції штучного інтелекту з високою продуктивністю і неперевершеною надійністю, Matrice 300 RTK може виконувати місії з картографування і промислової інспекції тривалістю до 55 хвилин.

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced

Mavic 2 Enterprise Advanced — універсальний інструмент із чудовими характеристиками, поміщеними в компактний корпус. Коптер оснащено тепловими та візуальними камерами високої роздільної здатності для деталізованих кадрів, придатних для промислової інспекції.

ЗАМОВИТИ АНАЛІЗ СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ

Аналіз рекомендовано виконувати в прохолодну пору року (осінь, весна, зима) для отримання найточнішої інформації щодо панелей та комірок на Вашій станції.