Электронні карти

Погляд з космосу

Найдетальніші і інформативні карти полів – прямо з космосу. Супутникове картування дозволить побачити посіви в деталях. Облік активів, планування робіт, GPS-трекінг техніки, моніторинг вегетації – все можливо завдяки супутниковим знімкам.

Оновлення

кожні 24 години

Роздільна здатність

0,3-0,5 м/піксель

Супутників

8

Як це працює?

На основі знімків з родільною здатністью 0,5 – 0,3 метри/піксель обчислюється індекс NDVI, який показує області з більшим чи меншим рослинним покривом. Тепер ви знаєте, які культури вимагають особливої уваги. Дані супутників оновлюються кожну добу – коли Земля робить повний оборот навколо своєї осі.

Порівняльний аналіз

Майбутнє приховано від усіх. Чи ні? За супутниковими картами наше ПО детально аналізує все, що відбувалося з кожною культурою за останні 20 років. Це допоможе спрогнозувати урожай і стан посівів в нинішньому і майбутньому сезонах.

Космічні технології

За інформативність карт відповідає відразу кілька супутників. Терра EOS AM-1 від NASA допомагає отримати індекс вегетації. Супутники MetOp, ERC-1 і ERC-2 дають об’єктивну картину вологості грунту відразу на трьох глибинах. А Landsat 7 стежить за температурою грунту.

Все в одному місці

Знімки з супутника, стан грунту, звіти огляду полів, точна метеорологічна інформація: всі аспекти вашого господарства тепер зібрані в одному місці. І доступні з будь-якого пристрою.