Powered by

ПОБАЧИТИ НЕВИДИМЕ

Тепловізійні камери стали набагато доступнішими завдяки DJI Zenmuse XT. Компанія DJI поєднала неперевершений досвід розробок в області систем стабілізації і передачі зображень з провідною в світі термальних камер технологією FLIR для створення Zenmuse XT, універсальної камери для швидких і достовірних результатів термозйомки.

ВБУДОВАНИЙ ТЕПЛОВІЗОР

Камера DJI Zenmuse XT розроблена разом з FLIR. Вона виконує високочутливе (50 мк) інфрачервоне сканування при 640/30 кадрів / с або 336/60 кадрів / с в залежності від моделі камери. Такий рівень чутливості забезпечує точне вимірювання температури, що ідеально підходить для виконання аналітики і телеметрії. Обидві камери сумісні з чотирма об’єктивами, які підійдуть для будь-яких потреб. Камера встановлена на спеціальному стабілізаторі від DJI, який гарантує плавність і чіткість зображення і вільний поворот камери на 360 градусів.

ТепловізорМікроболометр на оксиді ванадія (VOx)
Аналогові/цифрові формати відео640 × 512336 × 256
Шаг пікселя17 мкм
Частота кадрів30 Гц (NTSC)25 Гц (PAL)
Чутливість (NEdT)<50 мК при f/1.0
Фото форматиJPEG (8 бит) / TIFF (14 бит)
Відео форматиMP4
Цифровий зум2x, 4x, 8x2x, 4x
Об’єктиви7,5 мм, 9 мм, 13 мм, 19 мм6,8 мм, 9 мм, 13 мм, 19 мм

*Чтобы узнать о возможности приобретения Zenmuse XT, заполните форму на странице “Контакты”

МОДЕЛЬ PERFORMANCE

Швидкий перегляд перепадів температури

Модель Performance камери Zenmuse XT відображає інформацію про температуру навколишнього середовища в реальному часі і показує температурні параметри в центрі віконця камери. Це допомагає користувачам швидко обчислити великі температурні перепади Створена для:  надзвичайних ситуацій

МОДЕЛЬ RADIOMETRY

Детальна інформація про температуру об’єкта

Модель Radiometry: користувач може дізнатися точну температуру кожного пікселя, просто натиснувши на нього, або вибрати область, на якій будуть відображені різні температурні значення – низька, середня і висока. Створена для: інспекцій

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Ви зможете побачити невидиме неозброєним оком. Камери FLIR виявляють навіть найменші перепади температур. Такий новий погляд на світ допоможе виявити пошкодження обладнання або будівель, визначити місцезнаходження зниклих людей і т.д.

ІНСПЕКЦІЯ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ

ІНСПЕКЦІЇ СОНЯЧНИХ
БАТАРЕЙ

ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНІ ОПЕРАЦІЇ

ТОЧНА
АГРОНОМІЯ

ПОЖЕЖОГАСІННЯ

* Теплові знімки надані компанією FLIR

СУМІСНІ КОПТЕРИ

Камера Zenmuse XT розроблена для виконання теплової зйомки. Вона сумісна з дрона Matrice 100, Matrice 200, Matrice 600 і Inspire 1 і дозволяє професіоналам швидко отримати високоякісні теплові знімки з повітря. * Zenmuse XT органічно працює з платформами DJI – ви зможете використовувати всі функції дронів – передачу відео на великі відстані, інтелектуальні режими польоту і можливість адаптувати їх за допомогою інструментів розробника DJI SDK.

* Для сумісності з дрона серії M200 може знадобитися оновлення старих моделей Zenmuse XT.Чтоби дізнатися інформацію про сумісність вашої камери і можливої ​​необхідності оновлення, прочитайте: .Продолжітельность польоту залежить від завантаження платформи і умов польоту. Щоб дізнатися більше інформації про час польоту дронів DJI, відвідайте dji.com.

МАКС. ЧАС ПОЛЬОТУ

23 хв.

МАКС. ЧАС ПОЛЬОТУ

35 хв.

МАКС. ЧАС ПОЛЬОТУ

22 хв.

МАКС. ЧАС ПОЛЬОТУ

35 хв.

ПРОФЕСІЙНІ ДОДАТКИ

DJI XT Pro

Теплова зйомка – простіше ніж будь-коли • Попередній перегляд зображення з камери з низькою затримкою • Оцінка температурних коливань на екрані • Швидкий доступ до колірній палітрі, ізолініях і іншим налаштувань

Сумісні коптери Matrice 100, Matrice 200, Matrice 600, Matrice 600 Pro, Inspire 1

Сфера застосування Виявлення джерела пожежі, інспекції електричних систем, пошуково-рятувальні роботи, інспекції сонячних панелей, будівель, дахів.

DJI Pilot

Професійне управління польотом
DJI Pilot – додаток на базі Android, створене для промислового застосування дронів DJI. DJI Pilot містить режими польоту з DJI GO 4, володіє оптимізованим дизайном і деталізованими настройками для індустріального використання.
Попередній перегляд зображення з камери з низькою затримкою •
Інтелектуальні режими польоту •
Оцінка температурних коливань на екрані •
Швидкий доступ до колірній палітрі, ізолініях і іншим налаштувань •

Сумісні дрони
Серія Matrice 200 

Сфери застосування
иявлення джерела пожежі, інспекції електричних систем, пошуково-рятувальні роботи, інспекції сонячних панелей, будівель, дахів.

DJI GS PRO

Просте рішення складних завдань
GS Pro – додаток для iPad для управління дронамі і створення автоматичних режимів польоту для літальних апаратів DJI.
• Попередній перегляд зображення з камери з низькою затримкою
• Складання планів польотів в 2D і 3D
• Автоматичний політ по заданій траєкторії

Сумісні дрони
Matrice M100, Matrice M600, Matrice M600 Pro, Inspire 1

Сфера застосування
Теплове картографування, моніторинг хвороб рослин в сфері точного землеробства, картографування фотоелектричних станцій і т.д.

DJI GO

Світ з висоти пташиного польоту
Найпопулярніший додаток для управління пристроями DJI, підходить для пристроїв як на базі iOS, так і на базі Android, включає в себе інтелектуальні режими польоту, відеоредактор і можливість відправки робіт в соцмережі.
Попередній перегляд зображення з камери з низькою затримкою •
Інтелектуальні режими польоту •
Оцінка температурних коливань на екрані •
Доступ до колірній палітрі, ізолініях і іншим налаштувань •

Сумісні дрони
Matrice M100, Matrice M600, Matrice M600 Pro, Inspire 1

Сфера застосування
Виявлення джерела пожежі, інспекції електричних систем, пошуково-рятувальні роботи, інспекції сонячних панелей, будівель, дахів.

ПРОГРАМИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕННЯ

Інфрачервоні зображення вимагають оптимізації для забезпечення максимального дозволу при відображенні інформації. Zenmuse XT оснащена набором програм від компанії FLIRд ля підвищення якості зображення, в цьому числі інструментами цифрового підвищення чіткості (Digital Detail Enhancement (DDE)), інтелектуальної оптимізації зображення (SmartSceneOptimization (SSO)), що збільшує контрастність бімодальних знімків, активного збільшення контрасту (Active Contrast Enhancement (ACE)), що регулює контраст знімка відповідно до карти температур, і гістограмного балансування на основі інформації (InformationBasedHEQ (IBHEQ)), що стискає дані об’ємних зображень для досягнення найкращої якості.

DIGITAL DETAIL ENHANCEMENT™

ДО

ПОСЛЕ

ACTIVE CONTRAST ENHANCEMENT™

ДО

ПОСЛЕ

SMART SCENE OPTIMIZATION™

ДО

ПОСЛЕ

INFORMATION BASED HEQ™

ДО

ПОСЛЕ

* Теплові знімки надані компанією FLIR