Нові плани обслуговування забезпечують підвищену безпеку для вашого флоту.

Квадрокоптери – це нова технологія, і, як і будь-яка нова технологія, яка впроваджується в промислових і громадських організаціях, ставить перед собою завдання, як експлуатувати і підтримувати ці продукти.

Оскільки коптери являють собою складний продукт, що включає в себе безліч переплетених систем, звичайному оператору складно діагностувати і обслуговувати свій “парк” в поодинці. Як і у випадку з автомобілем, дуже важливо регулярно проходити професійні перевірки технічного обслуговування, щоб оптимізувати ефективність і підвищити безпеку операцій з квадрокоптера.

З цієї причини, DJI впроваджує нову програму обслуговування, що складається з трьох планів і рекомендованого циклу обслуговування, яка забезпечить додаткову ясність, зручність і простоту для операторів платформ корпоративного рівня, таких як новий Matrice 300 RTK.

Рекомендований цикл обслуговування – коли вам потрібно обслуговувати ваш коптер?

Питання «коли мені потрібно обслуговувати мій квадрокоптер» піднімався часто, і після оцінки характеристик наших корпоративних платформ першого покоління – Matrice 200 Series і Mavic 2 Enterprise – у нас є спільні терміни, які ми рекомендуємо новим клієнтам.

Тимчасова шкала встановлюється або часом роботи квадрокоптера (загальний час польоту 200 годин), або, простіше, часом, що пройшов з моменту його останньої перевірки ТО (6 місяців), при цьому перша з них викликає необхідність перевірки технічного обслуговування. Незважаючи на те, що це слід дотримуватися, навіть якщо на коптере немає ніяких ознак пошкодження, якщо оператор дійсно зауважує значні візуальні або експлуатаційні ознаки пошкодження, він повинен відправити квадрокоптер для перевірки і, можливо, його обслуговування якомога швидше.

Глибину перевірки технічного обслуговування також слід відрегулювати, починаючи від простої перевірки стану, закінчуючи заміною легко пошкоджених загальних частин і, нарешті, заміною моторів. Нижче ми надали просту інфографіку, щоб допомогти візуалізувати рекомендований цикл обслуговування DJI.

Зверніть увагу, що через 24 місяці цикл технічного обслуговування «увімкнеться знову», оскільки на вашому коптері будуть замінені його критично важливі деталі, і обслуговування обнуляється до базового плану.

Рівні обслуговування

Щоб виконати вимоги ТО, ми підготували три різних рівня обслуговування. Незважаючи на те, що вони задовольнять потреби більшості клієнтів, якщо ваші потреби відрізняються або під час перевірки виявляється серйозна проблема, наша сервісна команда допоможе вам з наданням більш індивідуального обслуговування.

Крім того, зверніть увагу, що деякі регіони будуть відрізнятися за типами послуг. Нижче наводиться загальний підхід DJI і визначаються плани, пропоновані клієнтам з Європи.

В даний час пропонуються наступні три плани:

Базове обслуговування

Перевірка обладнання, оновлення прошивки, зовнішня очистка, сервісний звіт

Рекомендується через 200 годин або 6 місяців експлуатації

Стандартне обслуговування

Перевірка обладнання, оновлення прошивки, зовнішня очистка, заміна загальних частин, сервісний звіт

Рекомендується через 400 годин або 12 місяців експлуатації

Преміум Сервіс

Перевірка обладнання, оновлення прошивки, зовнішня очистка, заміна загальних частин, заміна двигуна, сервісний звіт

Рекомендується через 600 годин або 18 місяців експлуатації