Камери Zenmuse P1 і Zenmuse L1 від DJI стають самими високотехнологічними рішеннями для фахівців з галузі геодезії, межування і будівництва

14 жовтня 2020 року – Компанія DJI, провідний виробник цивільних безпілотних літальних апаратів і камер для аерозйомки, представила сьогодні на INTERGEO дві нові камери для флагманської комерційної польотної платформи Matrice 300 RTK, призначеної для найскладніших геодезичних задач. Zenmuse P1 і Zenmuse L1 від DJI – нове слово в галузі. Вони не тільки більш ефективні, але і відкривають нові перспективи для проведення інспекцій з повітря і збору інформації за доступною ціною без втрати якості зображення і точності даних.

«Завдяки цим двом камерам ми надаємо нашим корпоративним клієнтам повністю інтегроване рішення, яке допомагає отримати точні геопросторові дані, – зазначив технічний директор DJI в США Арджун Менон (Arjun Menon). – Потужний і доступний лідар, бездоганно інтегрований в наш кращий комерційний дрон, – мрія, яка стала реальністю для фахівців з галузі геодезії, картографії та будівництва. Тепер вони здатні по-новому бачити, отримувати та інтерпретувати геопросторові дані завдяки високому рівню точності та якості даних, одержуваних цими інструментами в небі ».

Zenmuse L1 DJI – перше геодезичне рішення DJI з лідаром

Технології лидаров грають важливу роль в побудові точних моделей об’єктів при аерозйомки. Традиційні методи фотограмметрії з використанням дронів можуть бути неефективні в умовах слабкого освітлення або на ділянках, де багато листя. Використання лідару ж може забезпечити швидке і точне побудова повнокольорових моделей хмар точок складних споруд. Zenmuse L1 – перша камера DJI з лідаром для геодезичних задач. Вона уособлює прогрес у спрощенні доступу до технологій лідарів.
Zenmuse L1 об’єднує потужний, але легкий модуль лідара Livox (кут огляду 70 °) з високоточним модулем IMU і камерою, яка знімає 20-Мп фото і оснащеної 1-дюймовою матрицею CMOS і механічним затвором на 3-осьовому стабілізаторі. Zenmuse L1 може створювати повнокольорові моделі хмар точок в реальному часі або отримувати дані хмар точок великої площі (до 2 км2) в польоті. Завдяки швидкості випромінювання 240 000 точок / с і діапазону визначення 450 метрів користувачі легко і швидко отримують високоякісні дані з лідару. Модуль підтримує розроблені Livox унікальні технології Line Scan Mode (режим лінійного сканування) і Non-repetitive Scanning Mode (режим неповторюваного сканування). Вони забезпечують повне покриття області інтересу за найкоротші терміни і дозволяють датчикам отримувати дані не тільки по певній площині, а й з будь-якого напрямку.

При використанні з флагманської комерційної польотної платформою Matrice 300 RTK і програмним забезпеченням для картографії DJI Terra корисне навантаження перетворюється в повністю універсальне рішення, яке надає користувачам тривимірні дані в реальному часі протягом усього дня і створює високоточні моделі. Завдяки захисту класу IP44 Zenmuse L1 може працювати в дощ або туман, а метод активного сканування модуля лідара дозволяє літати в умовах слабкого освітлення.

Унікальний метод неповторюваного сканування лідара Livox допомагає матриці запам’ятовувати дані в будь-якому напрямку, що особливо важливо в картографії. Камера Zenmuse L1 з лідаром може легко отримувати дані навіть через ліс і листя. З її допомогою керівники сільських і лісових господарств можуть отримувати такі корисні дані, як ширина полога лісу, щільність рослинності, площа ділянок, запас насаджень і тенденції зростання. Екстрені служби можуть отримувати важливу інформацію з повнокольорових хмар точок, підвищувати ситуаційну обізнаність і переглядати відео з місць події в реальному часі, що допомагає їм приймати правильні рішення. Zenmuse L1 може використовуватися в умовах з великою кількістю активів, високими ризиками і підвищеною небезпекою, включаючи такі галузі, як видобуток нафти і газу, гірнича справа, інфраструктура, телекомунікації та енергетика.

Zenmuse P1 DJI – Повнокадрова фотограмметрія – Новий етап в геодезичній аерозйомці

За останні кілька років DJI Enterprise докладала багато зусиль для формування відносин з фахівцями з галузі сільського господарства, техніки, будівництва та геодезії. Ці підприємства почали використовувати безполітні технології, в тому числі P4 RTK DJI, для створення карт з точністю до сантиметра і моделей різного застосування – від кадастрової зйомки до місць природної спадщини.

Сьогодні компанія DJI відкрила нові горизонти для багатьох галузей і вивела аерофотограмметрію на новий рівень точності і ефективності. Zenmuse P1 DJI – найпотужніша камера для дронів DJI, призначена для отримання геопросторових даних. Вона оснащена 45-мегапіксельною полнокадровой високочутливої ​​матрицею з низьким рівнем шуму. Розташовану на 3-осьовому стабілізаторі камеру користувачі можуть доповнити об’єктивом з фокусною відстанню 24/35/50 мм.

Zenmuse P1 DJI забезпечує високу точність без позначення точок маршруту (3 см по горизонталі / 5 см по вертикалі) і високу ефективність, оскільки область покриття за один політ становить 3 км2.

Zenmuse P1 оснащена механічним затвором і новою системою TimeSync 2.0, яка синхронізує час у всіх модулях з мікросекундної точністю. За допомогою цієї камери користувачі можуть відобразити дані з точністю до сантиметра при позиціонуванні в реальному часі і використанні технології компенсації орієнтації.

Функція інтелектуальної діаметричному проекції істотно підвищує ефективність, оскільки вона працює подібно камері з кількома датчиками, знімаючи тільки те, що необхідно для реконструкції на кордонах картографуванню області.
 
Zenmuse P1 дозволяє фахівцям по-новому поглянути на фотограмметрию і працювати швидше завдяки її унікальним фукнции. Вони зможуть вирішувати складні завдання, що вимагають створення 2D-ортомозаік і діаметричному проекцій для 3D-моделювання з точністю до сантиметра, а також отримувати дані у вигляді зображень вертикальної або похилій поверхні в надвисокому дозволі з безпечної відстані. Це допоможе їм з точністю відтворювати дрібні текстури, структуру і елементи при створенні реконструкцій, збереженні об’єктів культурної спадщини, в геологічній розвідці і гідротехніки. Команди також зможуть працювати над завданнями по створенню карт в реальному часі і займатися збором географічних даних, використовуючи DJI Terra.

Вартість і можливість придбання

Ви можете розмістити попереднє замовлення на покупку Zenmuse L1 і Zenmuse P1 на сайтах DJI-KYIV і QUADRO.UA. Доставка по всьому світу почнеться на початку 2021 р

Про компанію DJI

Компанія DJI є світовим лідером в області розробки і виробництва цивільних дронів і технологій аерозйомки, призначених для використання в корпоративних і особистих цілях. Компанія DJI була заснована і знаходиться під управлінням тих, хто захоплений ідеєю створення дронів, а також фахівців в області технологій управління польотами і стабілізації зображення. Компанія прагне до того, щоб зробити обладнання та платформи для аерозйомки більш надійними і простими в експлуатації для користувачів у всіх країнах світу – творців і новаторів. На сьогоднішній день компанія DJI веде свою діяльність в Північній і Південній Америці, Європі та Азії, користувачі з більш ніж 100 країн зробили свій вибір на користь революційних продуктів і рішень компанії, що застосовуються в кіноіндустрії, будівництві, інспекції, роботі рятувальних служб, сільському господарстві, охорони навколишнього середовища та багатьох інших областях.