Зустрічайте DJI Mavic 3, інструмент для аерозйомки, що не має аналогів. Коптер нового покоління порадує подвійною системою камер, покращеною матрицею, всеспрямованою системою уникнення перешкод, збільшеним часом польоту та інтелектуальними режимами зйомки.

Mavic 3 — сміливе та найбільш комплексне оновлення найпопулярнішої серії дронів у світі за останні три роки. У коптері покращено кожну з функцій і створено нові можливості для польоту, фотографії та відеозйомки.

Mavic 3 продумали заново до дрібниць: від камери Hasselblad із 4/3 CMOS-матрицею та камерою з гібридним зумом із 28-кратним збільшенням до всеспрямованого уникнення перешкод із максимальною дальністю розпізнавання 200 м та нових акумуляторів, що забезпечують до 46 хвилин польоту. DJI Mavic 3 надає чудові можливості для плавного польоту та створення вражаючого контенту.

DJI пропонує спеціальну кінематографічну версію Mavic 3 Cine. Її особливості — підтримка кодеку Apple ProRes 422 HQ для розширення можливостей при постобробці, і вбудований SSD-накопичувач на 1 ТБ із високою швидкістю запису даних, що важливо для фіксації відео безкомпромісної якості.

Дві високоякісні камери

Система двох камер Hasselblad Mavic 3 наново встановлює стандарти якості аерозйомки. Камера Hasselblad L2D-20c оснащена професійною матрицею 4/3 CMOS та об’єктивом із постійною фокусною відстанню 24 мм у стильному та компактному форматі. Високі стандарти Hasselblad у галузі апаратного забезпечення та алгоритмів ПЗ дають змогу створювати статичні зображення 20 Мп у форматі RAW 12 біт та 5,1K-відео за 50 кадрів за секунду (або 4K за 120 кадрів на секунду).

Збільшена матриця не лише наділяє Mavic 3 високою роздільною здатністю та динамічним діапазоном, але й ефективніше пригнічує шум в умовах слабкого освітлення. Рідний динамічний діапазон 12,8 кроків забезпечує змогою зберегти деталі як у світлих ділянках, так і в тінях, надаючи детальну візуальну інформацію з великим відчуттям глибини та виводячи зображення на новий професійний рівень. Регульована діафрагма f/2,8-f/11 відповідає вимогам фотографів і авторів контенту в різних умовах освітлення для створення більш різких і чітких зображень.

Друга камера Mavic 3 оснащена телеоб’єктивом із можливістю 28-кратного гібридного зуму. Діафрагма f/4,4 забезпечує можливості динамічної зйомки та використання нових творчих прийомів.

Технологія автофокусування з використанням відеодатчиків для швидкого фокусування дає змогу камері Hasselblad працювати з кількома вбудованими відеодатчиками, що фіксують дані про відстань і оптимізують швидкість фокусування.

Поліпшена безпека польоту

Від моменту заснування компанія DJI є лідером галузі в розробці інноваційних функцій безпеки, і Mavic 3 став продовженням цієї традиції, додавши покращене розпізнавання перешкод та системи навігації, що дають змогу спрямувати дрон максимально безпечною траєкторією.

DJI Mavic 3 об’єднує дані шести датчиків «риб’яче око» та двох ширококутних датчиків, що безперервно та ефективно розпізнають перешкоди в усіх напрямках для безпечного планування маршрутів навіть у складних умовах.

Ціна та доступність в Україні

DJI Mavic 3 доступний для замовлення в авторизованих магазинах DJI KYIV | ODESA | LVIV за ціною від 81 199 грн.