Досліджувати яскраве

Завдяки потужним льотним характеристикам і камері Hasselblad Mavic 3 Classic передає суть флагманського коптера для зйомок. Візьміть його з собою у пригоду та створіть неймовірні яскраві шедеври.

4/3 CMOS-камера Hasselblad

5.1K роздільна здатність відео [1]

46-хвилинний максимальний час польоту [2]

Всеспрямоване виявлення перешкод [3]

Передача HD-відео на 15 км [4]

Вдосконалена RTH (повернення на місце старту)

Hasselblad Camera
Створена надихати

Завдяки потужним льотним характеристикам і камері Hasselblad Mavic 3 Classic передає суть флагманського коптера для зйомок. Візьміть його з собою у пригоду та створіть неймовірні яскраві шедеври.

20 Мп

Роздільна здатність

12-розрядний RAW

Глибина кольору зображення

12,8 стопів

Динамічний діапазон

f/2.8-f/11

Регульована діафрагма

24 мм

Еквівалентна фокусна відстань

VDAF

Технологія автоматичного фокусування з виявленням об’єктів зйомки

Hasselblad Natural Colour Solution (HNCS)

Щоб гарантувати для Mavic 3 Classic передачу природних кольорів, як і інші камери Hasselblad, об’єктив L2D-20c відповідає тим же стандартам калібрування для кожного пікселя матриці з вбудованою системою HNCS. Десятиліття фотографічного досвіду трансформувалися в технологічну кульмінацію, яка забезпечує яскраві природні кольори натисканням затвора, даючи змогу знімати захопливі пейзажі або вечірнє сяйво без необхідності складного редагування або попередніх налаштувань кольору.

Професійна обробка зображень

5.1K/50fps

Записуйте чіткіші деталі. Технологія супердискретизації дає змогу записувати відео з роздільною здатністю 4K за 60 к/с.

4K/120fps

Висока роздільна здатність і висока частота кадрів дають змогу без зусиль створювати уповільнене HD-відео. [1]

10-бітний D-Log

Забезпечує природні градації кольорів зі збереженням більшої кількості світлих і тіньових деталей для більших можливостей під час редагування.

HLG

Забезпечує ширший динамічний діапазон, який підходить для різних пристроїв, і дає змогу знімати матеріал, що не потребує корекції кольору після зйомки.

Нічні зйомки

Цей режим відео оптимізує зйомку в умовах недостатнього освітлення, наприклад, під час заходу сонця та на світанку, зменшуючи рівень шуму для отримання чистих знімків.

Більше часу в польоті

Mavic 3 Classic сумісний з акумуляторами Mavic 3, забезпечуючи до 40 хвилин зависання і 46 хвилин польоту [2]. Це дає більше часу для творчості й менше хвилювань щодо рівня заряду акумулятора.

40 хвилин

Час зависання

46 хвилин

Час польоту

Простий у польоті

Всеспрямоване виявлення перешкод

Завдяки системі APAS 5.0 під час польоту Mavic 3 Classic безперервно виявляє об’єкти у всіх напрямках та уникає [3] їх швидко і плавно. Навіть пілоти-початківці можуть літати впевнено й безпечно, а також створювати плавні відео за складних сценаріїв.

Горизонтальна всеспрямована система бачення
Нижня система бачення

Верхня система бачення
Горизонтальна всеспрямована система бачення

Неймовірна точність

Високоточне позиціонування на дециметровому рівні робить Mavic 3 Classic дуже стабільним під час зависання. Це не лише забезпечує чіткіші знімки за довгої витримки, але й допомагає записувати більш плавні відеоролики з таймлапсом.

Advanced RTH

Завжди завершуйте день на високій ноті з функцією Advanced RTH. Оновлена функція автоматичного повернення дає змогу Mavic 3 Classic автоматично визначати оптимальний маршрут повернення до місця старту. Mavic 3 Classic може піднятися на задану висоту, а потім знайти безпечний і ефективний маршрут назад, поєднуючи переваги Advanced RTH і традиційного RTH і даючи змогу користувачам вибирати найкращий варіант відповідно до довкілля.

Круїз-контроль

Літайте з Mavic 3 у будь-якому напрямку без необхідності постійно натискати на стіки управління. Це не тільки робить польоти на великі відстані простішими, але і допомагає зменшити тряску за ручного управління для плавнішого руху камери.

Потужна передача відео

O3+ і не лише

З передачею сигналу до 15 км [4] можна спокійно літати на далекі відстані. Система передачі O3+ може транслювати 1080p-відео в реальному часі за 60 кадрів за секунду. [5] Це означає, що на екрані Ви бачите зображення, дуже близьке до того, що записує камера. Це також робить Mavic 3 Classic більш зручнішим у керуванні.

1080p/60fps

Пряма трансляція

15 км

Відстань передачі

Широкий вибір аксесуарів

Набір фільтрів DJI Mavic 3 Classic ND [6]

Включає фільтри ND8/16/32/64.

Зарядний концентратор для DJI Mavic 3

За підключення до портативного зарядного пристрою потужністю 65 Вт або автомобільного зарядного пристрою зарядний концентратор DJI Mavic 3 Battery Charging Hub можна використати для зарядки трьох акумуляторів. Зарядний концентратор підвищує ефективність, заряджаючи батареї послідовно відповідно до їхнього залишкового рівня заряду, більш заряджені акумулятори отримують пріоритет живлення.

Ширококутний об'єктив DJI Mavic 3 Classic [6]

Сумісний з камерою Hasselblad для Mavic 3 Classic, забезпечує широкий кут огляду на 108° і дає змогу захоплювати більше.

Пульт керування DJI RC Pro

Завдяки яскравому дисплею на 1000 ніт, високопродуктивному процесору та підтримці передачі відео на відстань до 15 км DJI RC Pro є неперевершеним варіантом для професійної творчості.

Портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт

Постачається з кабелем USB-C потужністю 65 Вт для зарядки акумулятора Mavic 3 Classic. Завдяки ще одному порту USB-A і комплектному кабелю USB-C для передачі даних він також може одночасно заряджати пульт дистанційного керування.

Пульт керування DJI RC

DJI RC — це пульт дистанційного керування. У нього лекий корпус, HD-дисплею та надтривалий час автономної роботи та підтримка технологію передачі відео DJI O3+.