DJI GS PRO

ПРОСТЕ РІШЕННЯ СКЛАДНИХ ЗАВДАНЬ

GS Pro (DJI Ground Station Pro) – додаток для управління дроном за допомогою iPad. Плануйте автоматичні маршрути польотів, керуйте польотної телеметрією через хмарне сховище файлів і працюйте над спільними проектами

Play Video

УПРАВЛІННЯ ПОЛЬОТНОЇ ТЕЛЕМЕТРІЇ

Завдяки можливості збереження даних в хмарному сховищі виконання завдань стане більш надійним і точним. Доступ до історії маршрутів польотів, літальних апаратів, учасників команди і журналу польотів допоможе оптимізувати робочий процес. Дані про політ тепер доступні всім членам команди. Вони можуть переглядати історію редагування інших учасників або копіювати параметри для нових польотів.

УПРАВЛІННЯ ФЛОТОМ ТА ПІЛОТАМИ

Створення команд допоможе організувати процес управління флотом і пілотами. Розділіть користувачів на категорії в залежності від їх ролі і доступу до завдань для покращення сполучення. Відстежуйте стан літального апарату для прийняття своєчасних рішень про ремонт або покупку нового обладнання.

Agent (менеджер команди)
Administrator (адміністратор)
Member (користувач)

Всі проекти

Всі журнали польотів

Всі користувачі

Додавання / видалення користувачів

Зміна доступу користувачів

Придбання ліцензії і продовження терміну дії

Тільки проекти користувачів

Тільки журнали польотів користувачів

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Виконуйте завдання ефективно, відстежуючи роботу над проектами і процес управління. Встановлюйте доступ для кожного проекту окремо, щоб тільки певні учасники могли переглядати важливі дані.

Project Manager (менеджер проекту)
Operator (оператор)

Управління особистими польотами

Перегляд польотів інших учасників

Копіювання параметрів польоту інших учасників

Додавання проектів в архів / витяг з архіву

Редагування учасників проекту

Перегляд історії активності польоту

Установка параметрів одного з польотів в якості стандартних

ОБЛАСТЬ СТВОРЕННЯ 3D-КАРТИ

Визначте зону польоту і параметри камери, і GS Pro автоматично створить найбільш оптимальні маршрути для польоту. Літальний апарат піде вибраному маршруту. Зроблені знімки пізніше можна імпортувати в спеціалізований додаток для побудови 3D-карт, а польотне завдання можна зберегти і використовувати повторно.

Відзначте межі польотної зони прямо на екрані або за допомогою дрона (облетівши зону по периметру і фіксуючи координати в додатку).

ОБЛАСТЬ СТВОРЕННЯ 3D-КАРТИ

Налаштуйте параметри на свій розсуд: ступінь накладення фотографій, висоту польоту, кут зйомки (паралельно або перпендикулярно курсу), кут нахилу літального апарату і кордони польоту. Літальний апарат може знімати фотографії в польоті при рівних тимчасових інтервалах і на рівних відрізках шляху або зависати на місці для фотозйомки.

ОБЛАСТЬ СТВОРЕННЯ 3D-КАРТИ

У додатку є два режими польоту: Inside Mode (режим периметра): літальний апарат слід автоматично створеному маршруту в межах певного периметра. Scan Mode (режим сканування): літальний апарат слід найкоротшим маршрутом для обльоту обраної території.

ОБЛАСТЬ СТВОРЕННЯ 3D-КАРТИ

Щоб отримати найкращі результати 3D-зйомки, ми підібрали ступінь накладення фотографій відповідно до характеристиками сумісних камер.

Користувачі також можуть налаштовувати даний параметр самостійно. 

3D MAP POI* (Побудова тривимірної моделі)

3D Map POI дозволить створювати деталізовані тривимірні моделі високих будівель. Просто виберіть об’єкт і задайте відстань між ним і літальним апаратом. GS Pro автоматично вибере відповідну швидкість і час для обльоту будови. Зроблені знімки пізніше можна імпортувати в спеціалізований додаток для побудови 3D-моделі всієї будівлі.

ІМПОРТ ФАЙЛІВ KML/SHP

Підвищуйте ефективність картографування з можливістю імпортувати KML / SHP файли в GS Pro. Файли KML / SHP, що містять важливі годинне, можна імпортувати в GS Pro за допомогою бездротової технології з будь-якого комп’ютера або безпосередньо з iPad.После того, як об’єкти імпортовані, проведіть ліворуч по панелі карти і GS Pro автоматично створить польотне завдання в залежності від форми об’єкта для складання точної карти.В GS Pro можна змінювати точки маршруту. Якщо план будови, згенерований GS Pro, відрізняться від реального будівлі або якщо побудований маршрут не задовольняє вимогам, користувачі все ще можуть змінити точки маршруту вручну, перетягуючи або додаючи нові.

PHOTOMAP

Нова функція Photomap дозволить користувачам створювати карти на основі аерознімків. Після завершення польотної місії завдання на потрібній ділянці і імпорту фотографій в GS Pro програмне забезпечення автоматично створить складене фото даної ділянки. Користувачі можуть коригувати його в міру необхідності.

ПОЛІТ ПО ТОЧКАХ

Налаштуйте маршрут польоту, виберіть дії і клікніть по екрану для початку польоту.

Користувачі можуть вибрати до 99 точок маршруту.

VIRTUAL FENCE (ВІРТУАЛЬНА ОГОРОЖА)

Віртуальна огорожа відзначає певну зону, всередині якої проходить політ. Ця функція підходить для таких ситуацій, як робота поруч із забороненими для польоту зонами, або робота всередині певного периметра (наприклад, обробка полів пестицидами). Початківцям пілотам ця функція допоможе освоїтися з керуванням літальним апаратом. Дрон зупиниться поруч з кордоном вертуально огорожі і залишиться в його межах.

Розмір і форма віртуального огородження визначається користувачем. Це може бути зроблено заздалегідь або в польоті (облетівши зону по периметру і фіксуючи координати в додатку).

VIRTUAL FENCE (ВІРТУАЛЬНА ОГОРОЖА)

Віртуальне огорожу відзначає певну зону, всередині якої проходить політ. Ця функція підходить для таких ситуацій, як робота поруч із забороненими для польоту зонами, або робота всередині певного периметра (наприклад, обробка полів пестицидами). Початківцям пілотам ця функція допоможе освоїтися з керуванням літальним апаратом. Дрон зупиниться поруч з кордоном вертуально огорожі і залишиться в його межах.

Задайте максимальну швидкість дрона і висоту польоту при роботі всередині віртуальної огорожі.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

DJI GS Pro – універсальне і просте у використанні додаток. Всього пара натискань на iPad допоможе вам створити траєкторію полетадля поліпшення точності і надійності виконання польотних завдань. GS Pro стане незамінним інструментомво багатьох сферах застосування.

Архітектура

Точне землеробство

Інспекції електричних систем

Аерозйомка

Контроль безпеки

Пошуково-рятувальні операції

СУМІСНІ ПРИСТРОЇ

Додаток GS Pro сумісний з наступними польотними платформами і контролерами від DJI:
Mavic Pro, Mavic 2 Zoom, Mavic 2 Pro, Phantom 3 Standard / 4K / Advanced / Professional, Phantom 4 / Pro / Advanced,
Inspire 1 / Inspire 2 Matrice 100/200/600/600 Pro, A3, N3

сумісні камери:
Phantom 3 Standard / 4K / Advanced / Professional, Phantom 4 / Pro, Zenmuse X3, X5, X5R, X4S, X5S, Z3, Z30 і XT, Mavic Pro, Mavic 2 Zoom, Mavic 2 Pro.