AGRAS T30

Новий флагман цифрового сільського господарства

Агрокоптер DJI Agras T30 піднімає ефективність розпилення з повітря на новий рівень. Революційний корпус-трансформер забезпечує виняткову якість обприскування, особливо для фруктових дерев. З інноваційними хмарними рішеннями DJI для сільського господарства і завдяки технології малооб’ємного внесення, T30 здатний знизити споживання ЗЗР, забезпечуючи економію підприємству.

Бак для розпилення 30 л

Сферична радіолокаційна система

Стандарт пило- та вологозахисту IP67

Подвійна система FPV

Точність і автономність роботи

Інтелектуальна хмарна платформа для сільського господарства Smart Agriculture Cloud Platform

Технологія націлювання для проникнення в крони дерев

Завдяки революційній технології наведення на гілки і регульованим променям Agras T30 легко проникає в густі крони при похилому обприскуванні, забезпечуючи рівномірне розподілення рідких пестицидів і збільшуючи кількість крапель на 100% [1]. За допомогою інтелектуальної хмарної платформи для сільського господарства Smart Agriculture Cloud Platform і хмарного картографування користувачі можуть керувати тривимірним цифровим садом зі смартфону, що спрощує перші кроки у використанні цифрових технологій в сільському господарстві.

16 форсунок для широкого й рівномірного розподілу з глибоким проникненням і захистом від дрейфу.

Компонування з 16 форсунками додатково покращує проникнення крапель. Вісім комплектів соленоїдних клапанів забезпечують незалежне регулювання частоти і дають можливість обприскування по черзі. Горизонтально розташований шестициліндровий подвійний плунжерний насос гарантує високу потужність розпилення і швидкість потоку до 8 літрів за хвилину.

16,2 га за годину

Оснащений великим 30-літровим баком для рідини Agras T30 забезпечує ширину смуги розпилення 9 метрів і ефективність обробки поля до 16,2 га за годину, що на 33,3% краще, ніж це робили коптери попереднього покоління. [2]

Усунення сліпих зон за допомогою сферичної радарної системи

Сферична радіолокаційна система розпізнає перешкоди і сприймає навколишній простір за будь-яких погодних умов і кутів огляду, незалежно від концентрації пилу і світлових перешкод. Автоматичне запобігання зіткнень і адаптивні функції польоту забезпечують безпеку під час роботи.

Дві курсові камери для чіткішого управління

Agras T30 оснащено двома курсовими камерами для забезпечення оператору чіткого виду спереду і ззаду без необхідності розвертати коптер для перевірки статусу польоту. Прожектор високої яскравості подвоює здатність нічного бачення коптера для ефективнішої роботи в темний час доби.

Тришаровий захист запобігає витоку розчину

У модулі керування Agras T30 застосовується повністю закрита і міцна конструкція. Три рівні захисту найважливіших компонентів забезпечують загальну номінальну водонепроникність класу IP67 і захист від пестицидів, пилу, добрив і корозії.

Складання для зручного транспортування

Agras T30 можна скласти і зробити меншим на 80%, що спрощує транспортування. Механізм складання застосовує швидкоз’ємне блокування і оповіщення в застосунку для безпечної роботи.

Автономна робота з оптимальним плануванням маршруту

Новий інтелектуальний режим самостійно розробить кращий маршрут для кожної операції. Витратомір безперервної дії покаже залишок розчину в режимі реального часу і розрахунковий час до заправки, дозволяючи операторам досягти ідеального балансу між частотою доливу рідини і часом роботи на заряді акумулятора. Агрокоптер підтримує автоматичний обліт краями для забезпечення більшої площі покриття і спрощення роботи в повітрі.

Яскравий екран, максимальний контроль

Оновлений пульт ДУ підтримує стабільну передачу картинки на відстань до 5 км, що на 67% більше, ніж у попереднього покоління. [3] Яскравий 5,5-дюймовий екран дає чітке зображення навіть сонячним днем. Стандартний модуль високоточного позиціонування RTK реалізує заплановані операції з сантиметровою точністю. Оновлення забезпечили посилення сигналу, захист від перешкод і стабільність роботи. Новий додаток DJI Agriculture порадує плавною роботою системи та більш інтуїтивним управлінням.

Два акумулятори та один зарядний пристрій для безперервного використання

1000 циклів на 2000 гектарів

Гарантія на новий акумулятор Intelligent Battery становить 1000 циклів зарядки і 2000 га польоту, що значно знижує експлуатаційні витрати. Зарядна станція може повністю зарядити акумулятор за 10 хвилин для забезпечення безперервної циклічної роботи коптера всього з двома акумуляторами і одним зарядним пристроєм.

Акумулятор Intelligent Flight Battery DJI Agras T30

Ємність акумулятора Intelligent Flight Battery з гарантією на 1000 циклів [4] становить 29 000 мАг. Акумулятор підтримує миттєву зарядку, не вимагаючи охолодження. Вологозахист на рівні плати, стійкість до води і корозії.

Зарядна станція для акумуляторів Intelligent Battery DJI Agras T30

Зарядна станція Agras T30 потужністю 7200 Вт підтримує швидке заряджання за 10 хвилин. Вона отримала додаткову систему живлення і підтримує двоканальну поперемінну зарядку з адаптацією потужності для безпечнішої роботи.

Система розкидання T30 3.0: великий обсяг, можна мити і не боятися корозії

Оновлена система розкидання місткістю 40 кг і швидкістю подачі до 50 кг за хвилину [5] здатна розкидати тверді добрива або насіння на ширину до 7 метрів [6]. Система вимірює масу в реальному часі для точніших попереджень про поповнення. Стандарт пило- та вологозахисту IP67 дозволяє мити T30 і не боятися корозії. Agras T30 здатний забезпечити змінне розкидання, скорочуючи витрату твердих добрив.

Хмарне цифрове 3D-сільське господарство вже тут

За допомогою інтелектуальної хмарної платформи для сільського господарства Smart Agriculture Cloud Platform користувачі можуть виконувати хмарне картування фруктових садів і сільськогосподарських угідь для створення інтелектуальних траєкторій польоту. Платформа оснащена системою розпізнавання з застосуванням алгоритмів ШІ для патрулювання полів, контролю росту рослин, пошуку хвороб або шкідників і ефективного моніторингу сільськогосподарських умов. Поєднання цієї системи з коптером DJI P4 Multispectral дасть користувачам можливість застосовувати рішення на основі аналізу певних змінних згідно з автоматично створеною картою приписів сільськогосподарських угідь.

  1. У порівнянні з DJI Agras T20.
  2. Ці дані були отримані за допомогою DJI Agras T30 і можуть відрізнятися залежно від умов функціонування і параметрів. Параметри польоту для цього випробування: Витрата 1 л/667 м², ширина розпилення 9 м, швидкість польоту 6,5 м/с і висота 2,5 м.
  3. Стосується пульта управління RM500.
  4. Гарантія на акумулятор складає 1000 циклів або 12 місяців, залежно від того, що настане раніше.
  5. У порівнянні з DJI Agras 2.0.
  6. Ширина розкидання залежить від фактичного сценарію