Інтелект і міць

Бак об’ємом 20 літрів

Сантиметрова точність позиціонування RTK

Захист рівня IP67

Усебічно спрямований радар

Контроль у реальному часі

Двигун із інтелектуальним управлінням

Play Video

Високоефективний

Розробники T20 посилили корисне навантаження квадрокоптера до 20 кг та збільшили об’єм розпилення до 6 літрів за хвилину. В результаті за 1 годину дрон може обробити до 12 га площі.

Проста і точна автономна робота

Вам потрібно лише задати параметри, а T20 самостійно здійснюватиме роботу на будь-яких угіддях, у полях чи фруктових садах. У стандартній комплектації цей коптер оснащений функцією позиціонування RTK із сантиметровою точністю, що робить повсякденну роботу цілком автономною і безпомилковою.

Хороші результати, потужна конфігурація

T20 має 8 форсунок і 4 насоси, завдяки яким засоби захисту рослин вносяться зі швидкістю 6 літрів/хв. Система створює однорідні краплі, що щільно покривають листя рослин з обох боків. Нещодавно розроблений двоканальний електромагнітний витратомір може незалежно управляти 4 насосами T20, виконуючи розпилення з кожної форсунки рівномірніше.

Численні гарантії, безпечніший політ

T20 оснащений усебічно спрямованим радаром, який може визначати горизонтальні і вертикальні перешкоди та має функції автоматичного ухилення від них. У польоті він враховує рельєф та повністю гарантує безпеку експлуатації. На роботу радара не впливають світло і пил, він сприймає сільськогосподарські угіддя за будь-якої погоди, тож безпека польоту, як порівняти її з попередніми моделями, підвищилася. T20 також оснащений системою моніторингу зображення в реальному часі та нічними прожекторами, що дозволяє легко контролювати робочий стан обладнання.

Огляд ферми у режимі реального часу

Технологія радарних знімків

Cтійкий до води і пилу радар

Камера з видом від першої особи

Висока довговічність, поліпшена портативність

T20 має надійну модульну конструкцію, і його можна скласти і розвернути за лічені секунди, що робить його більш портативним, ніж інші сільськогосподарські дрони. Баки розпилювача і акумулятори можна легко замінювати, що скорочує час простою і значно прискорює робочий процес. Всі основні модулі мають рейтинг безпеки IP67. Вони також можуть витримувати вплив бризок при очищенні корпусу дрона за допомогою води. Завдяки 4-канального електромагнітного витратоміра, 4 електромагнітним випускним клапанам і змінним мембранам для насосів калібрування – технічне обслуговування коптера істотно спростилося. Позбавитися повітря в системі можна одним натисканням кнопки.

Новий пульт дистанційного управління − революція в продуктивності

Продуктивність пульта дистанційного управління нового покоління значно поліпшена, якщо порівняти її з попередньою моделлю. Коли застосунок MG був повністю оновлений, система запрацювала більш плавно, а інтерфейс став зручнішим для користувачів. Стандартний модуль високоточного позиціонування RTK забезпечує просте планування операцій із сантиметровою точністю. Завдяки яскравому 5,5-дюймовому дисплею ви можете чітко бачити все, що відбувається на екрані, працюючи під палючим сонцем. Пульт дистанційного управління підтримує зовнішні батареї. Проти попереднього покоління загальний час автономної роботи збільшено вдвічі. Це повністю відповідає вимогам тривалої інтенсивної роботи.

Система розпилення Spreading System 2.0

Система розподілу Spreading System 2.0 істотно підвищує ефективність T20 завдяки корисного навантаження 16 л і швидкості розподілу 15 кг / хв. Spreading System 2.0 виконує прямий посів насіння розміром 0,5-5 см в 70 разів швидше ручної посадки. [1] Ця вдосконалена форма посадки може використовуватися для різних завдань, в тому числі для посіву газонів, розподілу добрив в гранулах, розподілу корму для риби і креветок і т. Д. Установка системи займає менше трьох хвилин, так що вона завжди готова до вартим перед нею завданням.

Платформа сільськогосподарських послуг DJI

Послуги DJI для аграріїв розроблені спеціально для управління операціями із захисту рослин. Платформа надає операційні записи (де літав дрон і скільки площі оброблено), звіти з даними та галузеву інформацію, проводить інтерактивне навчання та виконує багато інших практичних функцій. Використання цих можливостей допоможе вам ефективно впроваджувати програми захисту рослин та підвищувати врожайність.

Тривимірне планування маршруту

Використання функції 3D-маршруту може вирішити завдання складних операцій на місцевості. Після використання Phantom 4 RTK для ефективної зйомки і картування DJI Maps буде в цифровому форматі моделювати робочу зону, а потім ідентифікувати посіви та інші рослини в цій зоні. Для прикладу візьмемо операцію з вирощування фруктового саду. Після того, як програмне забезпечення розпізнає атрибути об’єкта, воно згенерує тривимірний автоматичний маршрут згідно з формою та розміром кожного фруктового дерева. Завдання буде відправлене на T20 через платформу сільськогосподарських послуг DJI для виконання ефективного розпилювання препаратів.

01

Збір даних: Phantom 4 RTK

Позиціонування з точністю до сантиметра
Високоточний збір даних
Складання карти для площі 100 гектар за 25 хвилин

02

Планування: DJI Terra

Складання карт в реальному часі
Реконструкція в 2D / 3D
Маршрути польоту, які генеруються ІІ

03

Управління завданнями: DJI Agriculture Platform

Дистанційне керування завданнями
Дистанційне керування пристроями

04

Agras T20

Підвищена ефективність роботи
Обприскування до 12 гектар на годину

Точне землеробство

DJI-рішення для точного землеробства можуть застосовувати диференційовані норми внесення ЗЗР залежно від різниці в рості культур у робочій зоні. Після використання Phantom 4 Multispectral Edition для збору мультиспектральних зображень сільськогосподарських угідь з цими даними працюють DJI Maps. Коли карта приписів сільськогосподарських угідь буде згенерована в результаті подальшої обробки, її відправлять платформою сільськогосподарських послуг DJI. T20 виконуватиме точні операції з внесення добрив та ЗЗР згідно з принципами карти приписів.

01

Збір даних: P4 Multispectral

Позиціонування з точністю до сантиметра
Збір даних за допомогою мультиспектральних сенсорів
Збір знімків для площі 47 гектар за один політ

02

Планування поля: DJI Terra

Складання карт NDVI в реальному часі
Файли форм для сільського господарства
Планування полів за допомогою ІІ

03

Управління завданнями: платформа DJI Agriculture Management Platform

Дистанційне керування завданнями
Дистанційне керування пристроями

04

Agras T20

Точне землеробство

Зв’язатись з нами

Якщо ви хочете придбати продукт, зв’яжіться з нами за адресою: info@quadro.ua або залиште свою контактну інформацію, і ми з вами зв’яжемося.