Послуги для сільского господарства з використанням:

AGRAS T20

Оптимізовані характеристики. Неперевершена продуктивність.

Як квадрокоптери DJI допомогають фермерам

Завдяки приватному та комерційному використанню безпілотних апаратів, вони залишаються ключовим інструментом для покращення бізнес-процесів та підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Для агрономів та фермерів, дрони DJI роблять за вас велику кількість роботи не наражаючи працівників на небезпеку

До переваг, які вони надають, належать:

  • Вони допомагають вам скласти карту своєї ділянки для управління земельним обліком. Їх 3D-фотографії/карти показують, де можуть виникнути проблеми ерозії ґрунту чи зрошення.
  • Вони відстежують зрошення. Спектральна або тепловізійна камери показують, у яких частинах вашого поля занадто багато або занадто мало води.
  • Безпілотники DJI стежать за вашою худобою та стадами за допомогою теплових зображень, тобто теплової сигнатури тварини, яку роспізнає камера дрону. Вони попереджають вас про хвороби худоби. У цей же час ці безпілотники також вибирають структурні аномалії, наприклад, розбиті огорожі.
  • Дрони виконують оцінку врожаю, де їх камери помічають критичну інформацію про ваші врожаї. Дрони з багатоспектральною камерою розробляють карти індексу вегетації (VI), які вказують на нездорові рослини.
  • Безпілотники DJI використовують зображення для документування статусу ваших сільськогосподарських культур та худоби для страхових процедур.
  • Спеціальна лінія розпилювачів безпілотників DJI AGRAS T20 – вони застосовують точну кількість хімічних речовин до культур для диференцыйованого внесення добрив

По всій Європі, DJI радує фермерів своїм безпілотником Agras T20, що обприскує посіви. Це дозволяє вносити точну кількість хімікатів в полях, щоб допомогти вам покращити врожай.

Диференційоване внесення добрив

Якщо у ґрунті недостатньо корисних речовин, рослина не реалізує природний потенціал, а врожайність буде нижчою за очікувану. Але занадто велика кількість мінеральних добрив робить рослину вразливою до погодних умов. На допомогу приходить диференційоване внесення.

При диференційованому внесенні ви бачите повну картину стану вашого поля, з його проблемними і здоровими ділянками. Це дозволить вносити добрива за потреби — на деяких ділянках більше, на інших — менше. Ми створюємо спеціальну мапу, на якій відображена реальна потреба тієї чи іншої ділянки в азоті та інших добривах. Ми вносимо добрива тільки там, де вони дійсно потрібні.

Ортофотоплан

Зробіть найкращі знімки за допомогою 1-дюймового 20-мегапіксельного CMOS-датчика. Механічний затвор робить карту місій безперебійним, оскільки Phantom 4 RTK може переміщатися під час фотографування без ризику розмиття знімку. Завдяки високій роздільній здатності Phantom 4 RTK може досягти GSD 2,74 см на висоті польоту 100 метрів.

Щоб забезпечити, що кожен Phantom 4 RTK пропонує незрівнянну точність, кожен об’єктив камери проходить суворий процес калібрування, параметри, збережені в метаданих кожного зображення, дозволяючи програмному забезпеченню після обробки одночасно підлаштовуватися під кожного користувача.

Карта вегетаційного індекса NDVI

Сканування поверхні поля показує відхилення розвитку рослин, допомагає зрозуміти їхні причини та локалізувати проблему.  Дрони досліджують посіви на висоті від 2 до 500 метрів. Якість зйомки досягає 1 піксель/1 см. Це дозволяє виявити захворювання рослин, оцінити якість сходів і індекс вегетації. 

БПЛА корисні на кожному етапі вегетаційного періоду. Перед посівом вони допоможуть скласти зональні і ґрунтові мапи, визначити рельєф і спланувати внесення добрив. Потім зроблять знімки сходів і відзначать проблемні ділянки. А в кінці вегетації покажуть листовий індекс, густоту і інші параметри врожаю.

Дрон поліпшеною модульної конструкції, Agras T16, дозволяє використовувати найважче корисне навантаження і має найбільший діаметр розпилення з усіх сільськогосподарських дронів DJI. Завдяки потужному апаратному забезпеченню, двигунам з штучним інтелектом (ШІ) і планування польотів в 3D T16 виводить ефективність процесів на новий рівень.