Безпілотники

Поле як на долоні

Спостерігайте за своїми полями з висоти пташиного польоту. 5-6 обстежень на рік допоможуть уникнути зайвих виїздів на поле і помітити будь-які проблеми на ділянці в усіх подробицях.

Висота

2-500 метрів

Роздільна здатність

1 см/1 піксель

1 зйомка

до 100 га площи

Як це працює?

Фахівці QUADRO.UA проводять ретельний огляд посівів за допомогою БПЛА. Сканування поверхні поля показує відхилення розвитку рослин, допомагає зрозуміти їх причини та локалізувати проблему.

В деталях

Дронь досліджують посіви на висоті від 2 до 500 метрів. Якість зйомки досягає 1 піксель / 1 см. Це дозволяє виявити захворювання рослин, оцінити якість сходів і індекс вегетації.

Погляд з висоти

За одну зйомку дрон може покрити площу понад 100 га. БПЛА бувають двох видів: літакові і мультіроторние. Вони відрізняються висотою і дальністю польотів. Ми використовуємо обидві платформи.

Повний цикл вегетації

БПЛА корисні на кожному етапі вегетаційного періоду. Перед посівом вони допоможуть скласти зональні і грунтові карти, визначити рельєф і спланувати внесення добрив. Потім зроблять знімки сходів і відзначать проблемні ділянки. А в кінці вегетації покажуть листової індекс, густоту і інші параметри врожаю.