Агрохімічний аналіз

Грунт в деталях

Збалансоване забезпечення елементами живлення рослин в грунті – важливе завдання для сучасного сільгосп виробника. Агрохімічний фон грунту дозволяє достовірно прогнозувати середню врожайність, а це безпосередньо впливає на процес фінансового планування. QUADRO.UA пропонує своїм клієнтам комплексні послуги з планування, відбору і лабораторному аналізу ґрунтових зразків з використанням сучасних методик і інструментів для відбору і аналізу.

Докладний аналіз ґрунту

за 20-25 днів

GPS-координати

кожної взятої проби

Періодичність аналізу

3-5 років

Як це працює?

Ми проводимо відбір ґрунтових зразків з використанням автоматизованих ґрунтових пробоотборников. Спираючись на багаторічні архівні вегетаційні знімки Ваших полів, QUADRO.UA підходить диференційовано до питання локалізації зон для відбору. Це дозволяє оптимізувати число ґрунтових проб, а так само більш науково підходити до питання агрохімічного обстеження полів. Відбір зразків проходить з координатної прив’язкою, що надалі дозволяє замовнику використовувати фінальні карти в програмі Cropio або спеціалізованих програмних продуктах. Всі зразки після відбору ми відправляємо в сертифіковані лабораторії, в числі яких лабораторія компанії Yara, де проводяться попередні регламентовані з замовником випробування.

Дослідження будь-якої складності

Для своїх клієнтів ми проводимо дослідження як за базовими показниками (макро-елементи живлення, кислотність, вміст органічної речовини в грунті на заздалегідь регламентованому горизонті), так і з будь-яких мікро-елементів, які необхідні нашим замовникам. Додатково ми складаємо карти ущільнення грунту на різних горизонтах і виявляємо на якому з них щільність підвищена і може перешкоджати тим самим нормального харчування і розвитку кореневої системи рослин.

На вістрі науки

QUADRO.UA співпрацює з сертифікованої за міжнародними стандартами лабораторією компанії Yara (Великобританія). Лабораторія Yara оснащена найсучаснішим вимірювально-лабораторним обладнанням і здатна проводити до 10 млн. Випробувань ґрунтових зразків в рік, що ставить її в число лідерів за обсягами лабораторних досліджень у всьому світі.

Вірні висновки

QUADRO.UA супроводжує своїх клієнтів на всьому циклі агрохімічного обстеження полів, в тому числі і питання інтерпретації отриманих даних. Ми надамо отримані результати в будь-якому необхідному замовникові форматі, підготуємо рекомендації щодо внесення мінеральних добрив. Отримані результати ви зможете легко завантажити в систему Cropio або спеціалізовані програмні продукти для складання диференційованих карт внесення добрив.