Присутність. Де завгодно. У будь-який час.

Роботи GoBe.

Навіщо використовувати роботів GoBe?

Зменшення CO₂
Запобігання інфікуванню
Cоціальна інтеграція

З GoBe Robots у будь-який час Ви можете потрапити в будь-яке місце ... не подорожуючи.

Основні переваги

Дизайн

З GoBe Robots Ваше зображення не просто транслюється на настінному екрані, як у відомих конференц-системах, Ви фізично рухаєтеся в приміщенні разом зі своєю командою.

Основні переваги

Звук

Мікрофони GoBe Robot, що приглушують відлуння, ефективно передають голоси людей, з якими ви спілкуєтесь, даючи Вам змогу вловити тонкі нюанси, що допомагають створювати ефект присутності. Акустична система побудована так, щоб Ви могли говорити як один на один, так і спілкуватися в конференц-залах чи невеликих аудиторіях без додаткового посилення звуку.

Основні переваги

Відео

GoBe Robot використовує кілька камер, щоб забезпечити найкращий огляд та безпечну навігацію. Фронтальна широкоформатна камера дає змогу бачити кімнату та людей прямо перед роботом так чітко, як ніби Ви перебуваєте там. Завдяки зум-камері Ви зможете зосередитись навіть на найдрібніших деталях, таких як мазки пензлем на картині або тонкощі в дизайні нового продукту. Навігаційна камера забезпечує огляд 360 градусів на самохідну платформу робота і можливі перешкоди у нього на шляху.

Основні переваги

Дисплей

21,5-дюймовий сенсорний HD-екран GoBe Robot дає змогу людям, з якими Ви хочете спілкуватися, бачити Вас так чітко, ніби Ви перебуваєте разом з ними в кімнаті. Сенсорний екран також забезпечує інтуїтивне управління роботом та пряму двосторонню взаємодію між людьми по обидва боки.

Основні переваги

Дистанційне оновлення програмного забезпечення

Дистанційне оновлення програмного забезпечення дозволяє легко та швидко встановлювати останні версії, щоб користуватися новими функціями Вашого GoBe Robot.

Основні переваги

Безпека

GoBe Robot оснащений лідаром та 3D-камерами, які розпізнають перешкоди, люки і технічні отвори на Вашому шляху. Вони допоможуть уникнути зіткнень із предметами, попередити падіння робота зі сходинки або падіння через перепад рівнів висоти підлоги.

Основні переваги

Автономність

GoBe Robot може самостійно пересуватися від точки до точки, щоб заощадити Ваш час. Ви можете зосередитись на людях, з якими хочете взаємодіяти, і завданнях, які треба виконати.

Основні переваги

Живлення

GoBe Robot працює від літій-іонної батареї. Вона забезпечує до 8 годин роботи, а потім її потрібно зарядити.

Основні переваги

Конфіденційність

Щоб зберегти Вашу конфіденційність, GoBe Robot працює на WebRTC, зашифрованому DTLS-SRTP через пряме однорангове з’єднання. Воно проходить через GoBe Robots Media Gateway, який не може декодувати потік, оскільки ключі є лише у Вас і робота.

GoBe Robots − ідеальний командний гравець у різних галузях

ЗАСТОСУВАННЯ 1

Відвідуйте пацієнтів і персонал у віддалених клініках

GoBe Robots об’єднує професіоналів і пацієнтів на різних відстанях, щоб забезпечити найкращі результати, ширший доступ, швидше реагування, а також індивідуальний підхід.

ЗАСТОСУВАННЯ 2

Зв'язок із медичною бригадою та сім'єю

Краща допомога вдома. GoBe Robots надає експертам і членам сім’ї можливість перевірити, чи все гаразд удома. Це дає відчуття комфорту.

ЗАСТОСУВАННЯ 3

Відвідуйте спеціальні заходи або місця за межами офісу в будь-якій точці світу

Роботи GoBe забезпечують більшу доступність і залученість завдяки повному ефекту телеприсутності. Роботи GoBe приваблюють більше людей, відчиняючи двері в раніше недоступний культурний досвід.

ЗАСТОСУВАННЯ 4

Приводьте в клас запрошених лекторів та експертів

Ваш клас − весь світ. Роботи GoBe дають змогу запрошеним лекторам і експертам викладати без відряджень.

ЗАСТОСУВАННЯ 5

Доступ із дому для учнів, коли вони хворіють або не можуть відвідувати заняття

Зробіть клас доступним. GoBe Robots надає студентам з індивідуальними потребами віддалений доступ до уроків.

ЗАСТОСУВАННЯ 6

Позбудьтеся витрат на відрядження завдяки скороченню особистих зустрічей

Роботи GoBe можуть доставити вас туди, куди Вам потрібно, без необхідності подорожувати. Це означає, що Ви можете заощадити час, гроші й нерви під час подорожей.

ЗАСТОСУВАННЯ 7

Установіть особистий контакт із клієнтами

У якісному спілкуванні є своя невербальна частина, що забезпечує життєво важливий зворотний зв’язок для співпраці на зустрічах із клієнтами. GoBe Robots надає Вам ідеальну можливість бути присутнім на зустрічах.

ЗАСТОСУВАННЯ 8

Зниження викидів CO₂ завдяки відмові від поїздок

Будьте будь-де й будь-коли не подорожуючи. Так Ви допоможете знизити викиди CO₂.

ЗАСТОСУВАННЯ 9

Щодня контролюйте виробництво без поїздок

Незалежно від того, де розташоване виробництво, GoBe Robots дає Вам змогу контролювати випуск продукції та терміни в режимі реального часу, а також підтримувати заводську якість.

ЗАСТОСУВАННЯ 10

Відвідуйте виставки і приводьте з собою клієнтів

GoBe Robots забезпечує доступність заходів і виставок для клієнтів з інших міст або країн.

ТЕЛЕПРИСУТНІСТЬ

Використовуйте роботів GoBe і зменшуйте викиди CO2

За допомогою робота телеприсутності GoBe Robots ви можете заощадити час, гроші та клопоти від подорожей. Іншими словами: відсутність подорожей, менше викидів С02 – менше витрат часу.

ТЕЛЕПРИСУТНІСТЬ

Тримайте дистанцію, щоб запобігти зараженню

Будьте в безпеці та одночасно будьте присутніми за допомогою роботів телеприсутності GoBe Robots.

ТЕЛЕПРИСУТНІСТЬ

Соціальна інтеграція - усі мають значення

Завдяки природній мобільності та захоплюючому відчуттю присутності, GoBe Robots розміщує вас у кімнаті та створює відчуття соціальної включеності.

GoBe Robots