Перш ніж виконувати роботи, пов’язані з роботом, необхідно ініціалізувати об’єкт робота відповідно до зазначеної конфігурації.

• Спочатку імпортуйте модуль robot із встановленого пакета robomaster:

from robomaster import robot

• Вкажіть локальну IP -адресу SDK (якщо ви хочете вказати її вручну). У цьому прикладі отримана локальна IP -адреса – 192.168.2.20. (Наприклад, в операційній системі Windows натисніть комбінацію клавіш Win+R, а потім введіть cmd у вікні, що з’явиться. Введіть ipconfig у вікні, щоб переглянути IP -адресу пристрою.) Щоб вказати IP -адресу, запустіть наступне твердження:

robomaster.config.LOCAL_IP_STR = "192.168.2.20"

Порада

У більшості випадків SDK може автоматично отримати правильну локальну IP -адресу, і вам не потрібно вказувати її вручну. Однак, коли SDK працює на пристрої з кількома мережевими картами, автоматично отримана IP -адреса може не використовуватися для підключення до робота. У цьому випадку вам потрібно вручну вказати IP -адресу.

• Створіть об’єкт tl_drone класу Drone. Тут tl_drone – це об’єкт робота:

tl_drone = robot.Drone()

• Ініціалізуйте об’єкт robot. Наразі для ініціалізації коптерів навчальної серії не потрібні вхідні параметри:

tl_drone.initialize()

Тепер ініціалізація робота завершена. Ви можете використовувати робота для інформаційних запитів, управління рухом та використання мультимедіа через відповідні інтерфейси. Пізніше цей документ буде вводити використання декількох типів інтерфейсів.