1.3. Вміст веб-сайту

Як робот навчальної серії, RoboMaster EP має потужні можливості розширення та програмування. Для полегшення користувацького програмування офіційний додаток інтегрує функції програмування на скретч та програмування на Python та пропонує Python SDK, SDK з відкритим текстом та інші методи програмування.

Це веб -сайт технічної розробки продуктів серії RoboMaster. Він призначений для студентів, викладачів та ентузіастів технологій, які використовують продукти серії RoboMaster. Він надає користувачам технічні вказівки для полегшення вторинної розробки RoboMaster EP, дозволяючи їм реалізувати більше функцій та веселих програм.

Цей веб -сайт складається з чотирьох частин, описаних нижче:

• Швидкий початок
Ця частина підсумовує навчальний комплект RoboMaster EP та зміст цього веб -сайту. Він також описує, як встановити середовище програмування та як RoboMaster EP спілкується із сторонніми платформами, щоб допомогти користувачам реалізувати більше функцій.

• Пакет SDK для Python
Пакет SDK RoboMaster реалізований на базі мови Python і може використовуватися з бібліотекою програмного забезпечення Python SDK із продуктами серії RoboMaster. В даний час SDK можна використовувати з продуктами RoboMaster EP та Tello Edu. Він пропонує широкий набір API, включаючи: управління рухом, управління польотом, інтелектуальне розпізнавання, конфігурацію ефектів освітлення, передачу даних, потокове передавання відео та потокове передавання звуку. Крім того, його лаконічний дизайн дозволяє користувачам швидко освоювати його для вивчення та викладання додатків.

• Розширений опис модуля/інтерфейсу
RoboMaster EP має більше розширених модулів та інтерфейсів, ніж S1. У цьому розділі коротко описується конфігурація та використання цих розширених модулів та інтерфейсів.

• Опис SDK з відкритим кодом
Після використання сторонніх платформ для встановлення з’єднання з RoboMaster EP, користувачі можуть виконувати складніші та цікавіші операції з роботом EP через відкритий текстовий пакет SDK. У цьому розділі детально описуються функції, використання та відповідні протоколи SDK з відкритим текстом.

• Опис програмування на Python
Цей розділ допомагає користувачам розробити нещодавно додані функції та модулі EP у вбудованому середовищі програмування Python офіційного додатка RoboMaster EP для реалізації більш веселих програм.

• Опис версії
У цьому розділі описано, як зіставити відповідну документацію з різними версіями робота.