РЕКЛАМА НА КОПТЕРАХ

Набридла реклама котрою вже “обліпили” все місто?
Реклама по ТВ не дає вже такого “вау” ефекту?

Спробуйте нашу послугу реклами на дронах та відчуйте ефект особисто.

ВИКОРИСТАННЯ КОПТЕРІВ У РЕКЛАМІ

Повітряна реклама викликає у людей виключно позитивні емоції і сприятливо сприймається будь-якою аудиторією. Рекламний дрон дозволяє урізноманітнити програму. Ваша реклама буде розміщена в потрібний час і в потрібному місці. Незвичайний носій має значну рекламну площу. Оригінальна реклама на безпілотнику може повільно рухатися по повітрю, привертаючи до себе всю увагу оточуючих.

ПРИКЛАД ПОВІТРЯНОЇ РЕКЛАМИ

Завдання рекламодавця - реклама повинна звертати на себе увагу. Так само можна розфарбувати квадрокоптер відповідно до корпоративної кольорової гами.

В даний час великі компанії віддають перевагу використанню БПЛА для інформування населення або розкидання листівок, тим самим підтверджуючи свій престижний статус

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

Новаторство

До рекламних та інформаційних акцій активно залучаються незвичайні носії реклами

Індивідуальність

Підкреслює стиль і прогресивність рекламодавця або інформаційної служби

Екологія

Коптери не забруднюють атмосферу і являють собою висоту і чистоту самого задуму.

Емоції

Рекламний квадрокоптер створює у людини більш приємне ставлення до рекламованого торгового бренду, виходячи з емоційного сприйняття

Реклама або інформація, що отримується з квадрокоптера, викликає у людини виключно позитивні емоції і дуже легко усвідомлюється будь-якою аудиторією. Рекламно-інформаційний квадрокоптер дозволяє розширити діапазон дій. Ваша інформація буде поміщена в потрібному місці і в потрібний час.
Незвичайний носій має значну рекламну площу. Оригінальна реклама на безпілотному роботі може повільно рухатися по повітрю, привертаючи до себе всю увагу оточуючих. Стабільний політ БПЛА, іноді статичну зависання дозволяють уважно розглянути повітряну рекламу.

Реклама на коптерах - один із способів поширення реклами за допомогою дронів (БПЛА). Рекламні акції, показ банерів, табло що світяться в повітрі під час проведення масових заходів і т.д.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ПОСЛУГИ

Menu