БЕЗПІЛОТНІ РІШЕННЯ №1

Роботи, дрони, сенсори, обробка даних,
корисні навантаження, логістичні рішення і дистрибуція

ПРО КОМПАНІЮ

QUADRO.ua – Лідер інтеграції безпілотних та робототехнічних технологій DJI в Україні. Офіційний дистриб’ютор DJI, DJI Agriculture, DJI Enterprise та DJI Education із 2013 року.

Компанія QUADRO.ua пропонує повний асортимент продукції DJI, забезпечує офіційну гарантію від виробника та надає технічну підтримку на базі власного сервісного центру, сертифікованого DJI. Будь-яку техніку можна взяти в оренду.

До всіх комплексних платформ постачаються корисні навантаження й додаткові модулі, що надає можливість підбирати рішення для завдань вузькоспеціалізованих галузей.

Фахівці QUADRO.ua надають послуги зі зйомки та обробки даних, навчають пілотуванню.

QUADRO.ua — це інноваційні рішення DJI для бізнесу та освіти.

ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

Інноваційність

Ми знаємо про всі новинки світу безпілотної авіації та робототехніки, про вдосконалення та революційні зміни технологій, а також першими привозимо, тестуємо та впроваджуємо їх в Україні.

Довіра

Наша головна мета – визначити, яке безпілотне рішення підійде найкраще для потреб Вашого бізнесу. Нам важливо, щоб Ви оцінили переваги цього рішення на практиці та зверталися до нас знову.

Підтримка

Наш сервісний центр та магазини працюють 7 днів на тиждень, а якщо необхідно − навіть не в робочий час. Експерти компанії допоможуть налаштувати бізнес-процеси та навчать Вашу команду професійно керувати коптерами.

Клієнти

Компанія QUADRO.ua вибудовує довгострокові відносини з клієнтами. Всі домовленості про постачання, підтримку та гарантійні зобов’язання виконуються на кожному етапі. QUADRO.ua завжди йде назустріч клієнтам. Наприклад, розуміючи важливість безперервної роботи агрокоптерів у сезон, ремонт цієї техніки здійснюється навіть уночі.

Команда

Фахівці QUADRO.ua — професіонали високого класу — фундамент компанії. Окрім вищої технічної освіти, деякі співробітники здобули наукові ступені. Всі вони мають досвід роботи з БПЛА, а деякі – навіть розробляли їх. Компанія постійно вкладає сили й кошти в підготовку спеціалістів. Так, наприклад, усі інженери сервісу проходять сертифікацію в Нідерландах чи Китаї, безпосередньо у DJI.

Принципи

Принцип, на якому QUADRO.ua будує бізнес, — продавати тільки ті рішення, які здатні усунути проблему. Отже, перед тим, як запропонувати клієнту безпілотне рішення, спеціалісти QUADRO.ua ретельно вивчають ситуацію та потреби, тому завжди підбирають обладнання, яке бездоганно справляється з завданнями.

Власна інфраструктура

Офіційні фірмові магазини

DJI KYIV | DJI ODESA | DJI LVIV

Сервісний центр

QUADRO.service

Академія пілотів

DJI Academy

Клуб власників БПЛА

Ukrainian UAV Owners Fan Club

МАГАЗИН БЕЗПІЛОТНИХ РІШЕНЬ

STORE.QUADRO.UA — є першим магазином компанії DJI з продажу промислових рішень в Україні.

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ РІШЕННЯ

STORE.QUADRO.UA — є першим магазином компанії DJI з продажу промислових рішень в Україні.

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР DJI

Тепер, у разі падіння квадрокоптера, Вам не потрібно купувати новий дорогий підвіс, Ви просто можете звернутися в наш сервісний центр

ПОСЛУГИ ТА АВІАРОБОТИ

Всі види фото та відео послуг з аерозйомки в Києві та Україні для будь яких галузей та сфер застосування