GOVERNMENT

Безпечні та надійні рішення для уряду

DJI PILOT PE – Індивідуальний додаток управління польотом створений виключно для урядових установ.

Як державні і місцеві агентства можуть використовувати технологію коптеров DJI

Підвищена безпека

Розширюйте можливості своєї команди за допомогою аеро інструментів, які допомагають знизити ризики під час небезпечних операцій.

Покращена ефективність

Економте час і оптимізуйте ресурси, використовуючи інтелектуальні можливості для поліпшення традиційних робочих процесів.

Безпека і Автономія

Сприяйте своєї спільноти за допомогою передової технології безпілотних літальних апаратів, яка пропонує безпечні та доступні рішення.

Урядове використання

Служіть, працюйте і захищайте за допомогою аерорішень від DJI

Управління земельними ресурсами

Проводьте інспекції по використанню природних ресурсів за допомогою безпілотних рішень DJI, розроблених для розширення можливостей користувачів за рахунок мінімізації ризиків і небезпек на робочому місці при максимальній безпеці і ефективності.

Допоможіть першими при виконанні службових обов’язків з безпілотними рішеннями DJI. Використовуйте наші промислові безпілотні платформи, оснащені тепловізорами, для більш ефективного реагування на надзвичайні ситуації, допомагаючи першим реагує особам брати на себе відповідальність за кращу ситуаційну обізнаність, уникаючи при цьому небезпеки.

Моніторинг, управління і захист дикої природи за допомогою простих у використанні коптеров DJI. Використовуйте наші системи стабілізації і камери для безпілотних літальних апаратів, щоб ви могли розшукувати і відстежувати дику природу в обраному вами районі.

Гасіть пожежі за допомогою гнучких і потужних дронів. Створені для найскладніших завдань, наші промислові аеро платформи з телевізійними і оптичним зум-камерами допоможуть вам швидко сканувати дим і вогонь, надаючи вам більш безпечний і широкий огляд виконуваної місії для більш ефективного прийняття рішень.

Цивільна безпека

Посилити захист громадян під час виконання службових обов’язків. Рішення для безпілотників DJI дозволяють командам місцевих органів влади діяти з більшою впевненістю і покращувати ситуаційну обізнаність.

Отримайте миттєві огляди з повітря, щоб ідентифікувати зниклих людей, проаналізувати пошкодження об’єкта і багато іншого з рішеннями коптеров DJI. За допомогою прямої трансляції з безпілотників, групи реагування можуть ефективно спрямовувати рятувальні загони і повідомляти про ситуацію стороннім зацікавленим сторонам.

Підвищення національної безпеки з більшою ефективністю, ніж будь-коли раніше. Розгорніть наші новітні інструменти і технології, щоб отримати візуальну інформацію на великих площах і допомогти контролювати ваше повітряний простір для поліпшення ситуаційної обізнаності.

Правоохоронні органи

Впроваджуйте безпілотні рішення DJI, щоб допомогти захистити інтереси громадян, запобігти і пом’якшити злочинність, а також захистити місцеві і національні урядові команди під час критичних операцій.

Використовуйте рішення для безпілотників DJI, щоб швидко наносити на карту області після інциденту, таким чином зберігаючи сцену для подальшого аналізу. Використовуючи 3D-карти або повітряні хмари точок LiDAR, судово-медичні експерти можуть отримати детальний огляд сайту і надати об’єктивний візуальний звіт судам.

Рішення для безпілотників DJI забезпечують віддалену візуалізацію небезпечної зони, щоб надати співробітникам критичну інформацію про ситуацію Використовуючи термодатчик, офіцери можуть отримувати візуальні ефекти через скло і інші перешкоди, не дозволяючи офіцерам ризикувати своїм життям при розвідці місцевості.

DJI Government Edition

Інтегроване рішення для безпілотних літальних апаратів, створене спеціально для урядових установ по всьому світу.

DJI Pilot PE

Індивідуальне додаток управління польотом

+

Контрольована прошивка

Отримати контроль над оновленнями

+

Управління обмеженими зонами

Опціональна льотна експлуатація

Запитати додаткову інформацію >

Платформа виявлення безпілотників

Швидко ідентифікуйте лінії зв’язку БПЛА, збираючи дані телеметрії, такі як статус польоту, маршрути і іншу інформацію в режимі реального часу. Цей потік даних моніторингу допомагає користувачам зробити інформовану відповідь якомога швидше.

AeroScope

Портативний та стаціонарний

+

Бекенд

Інструмент аналізу даних

Запитати додаткову інформацію >

Надійна технологія для державних органів

Play Video
Включення віддаленого ідентифікатора як частини UTM
Play Video
Представляємо DJI Government Edition

Довірені агентствами по всьому світу

DJI прагне надавати безпілотні рішення світового класу, які є безпечними, надійними і легко інтегрованими, допомагаючи урядовим установам краще обслуговувати свої спільноти і суспільство в цілому.

Menu