За даними національного управління з питань авіації Єгипту, Єгипетського управління цивільної авіації , політ безпілотників є технічно законними в Єгипті, якщо ви отримаєте дозвіл від Управління цивільної авіації, але згідно з нашими дослідженнями отримати дозвіл дуже важко.

Якщо ви хочете зв’язатись безпосередньо з Єгипетським управлінням цивільної авіації перед тим, як поїхати з будь-якими питаннями, то ось їх контактна інформація: info@civilaviation.gov.eg / +202 202-22677613

Загальні правила польотів БПЛА в Єгипті

Виходячи з нашого дослідження та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польоту безпілотника в Єгипті.

  • Згідно із Законом № 28 від 1981 р., в який було внесено зміни до законодавства про безпілотники Законом № 92 у 2003 році, перед тим, як керувати безпілотником з будь-якої причини в Єгипті, слід спочатку отримати дозвіл від цивільної авіації.

Це єдина інформація, яку нам вдалося знайти про керування дроном в Єгипті. Для отримання додаткової інформації про єгипетські закони про безпілотники дивіться цю сторінку на Єгипетському відомстві цивільної авіації .

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu