За інформацією національного авіаційного органу Ізраїлю, Ізраїльського управління цивільної авіації (CAAI), польоти безпілотників в Ізраїлі законні, але ми радимо бути обізнаними та відповідати правилам щодо безпілотників, перелічених нижче, перш ніж це робити.

Спеціальні правила для подорожей щодо польоту безпілотників в Ізраїлі

Якщо ви подорожуєте в Ізраїль і хочете привезти безпілотник, CAAI перераховує ці особливі міркування щодо іноземців, які хочуть літати на коптерах:

  • Вам потрібно буде отримати 2 дозволи: один від CAAI, а другий від міністерства зв’язку. Дізнайтеся більше про вимоги до дозволу в цьому документі, виданому CAAI .
  • Крім того, вам буде запропоновано долучити декларацію, в якій зазначається, що ви плануєте використовувати свій безпілотник лише в рекреаційних цілях, а не в комерційних цілях. Ви можете знайти цю форму тут на веб-сайті CAAI .
  • Вам потрібно буде безпосередньо зв’язатися з міністерством зв’язку, щоб отримати від них дозвіл. Якщо у вас виникли труднощі з цим, ви можете звернутися за допомогою до ізраїльського клубу модельних літаків .
  • Якщо ви хочете літати в Ізраїлі для комерційної фотографії / відео, ви можете дізнатися про цей процес у цьому документі, створеному CAAI .

Якщо ви хочете зв’язатися безпосередньо з CAAI перед тим, як поїхати з будь-якими запитаннями, ось їх контактна інформація: milsteinn@mot.gov.il / +972 3 977 4555

Загальні правила польоту в Ізраїлі

Виходячи з нашого дослідження та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польоту безпілотника в Ізраїлі.

  • Комерційні операції в Ізраїлі вимагають ліцензії. Дізнайтеся більше про вимоги до ліцензування на веб-сайті CAAI .
  • Пілоти повинні підтримувати візуальну лінію зору зі своїм безпілотником під час польоту.
  • Заборонено літати вище ніж за 50 метрів від землі.
  • Заборонено літати ближче ніж 2 кілометри від будь-якого аеропорту чи аеродрому.
  • Заборонено літати в межах 250 метрів від людей і будівель.
  • Заборонено літати в зонах без польоту (No Fly Zones). Подивіться карту “Зони без польоту” в Ізраїлі тут .

Більш детальну інформацію про ізраїльські закони про безпілотники див. У цьому документі, виданому CAAI .

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu