Згідно з даними національного авіаційного управління Іспанії, Державного агентства з повітряної безпеки (AESA), польоти безпілотників в Іспанії законні, але ми радимо бути обізнаними та відповідати правилам щодо безпілотників, перелічених нижче, перш ніж це робити.

Якщо ви хочете зв’язатися безпосередньо з AESA перед тим, як поїхати з будь-якими запитаннями, ось їх контактна інформація: drones.aesa@seguridadaerea.es / +34 91 396 80 00

Загальні правила польотів в Іспанії

Виходячи з наших досліджень та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати про польоти безпілотників в Іспанії.

  • Регіональні органи влади мають можливість випускати власні регулювання безпілотників, тому перед польотом непогано зробити місцеві дослідження.
  • Для комерційних польотів необхідний дозвіл.
  • Страхування відповідальності необхідне для комерційних пілотів.
  • Заборонено літати вище 120 метрів над землею.
  • Безпілотники можуть літати лише вдень. Для безпілотників із злітною вагою менше 2 кілограмів польоти також можуть здійснюватися вночі до тих пір, поки висота польоту 50 метрів над землею не буде перевищена.
  • Безпілотники завжди повинні літати в межах візуальної лінії зору. Під час польотів FPV другий візуальний спостерігач повинен стежити за безпілотником і безпосередньо контактувати з пілотом.
  • Пілоти повинні дотримуватися відстані не менше 8 кілометрів до аеропортів у непідконтрольному повітряному просторі або 15 кілометрів на затверджених рейсах BVLOS.
  • Пілоти повинні дотримуватися відстані 150 метрів від будівель і 50 метрів або більше від людей, не залучених до польоту.
  • Для польотів у національних парках вам потрібен дозвіл AESA. Використання безпілотників у зонах обмеження повинно бути схвалено Міністерством оборони Іспанії (час обробки – приблизно один тиждень).

Для отримання додаткової інформації про закони про безпілотники Іспанії див. Цю сторінку на веб-сайті AESA . Іншим корисним ресурсом для консультацій є ENAIRE , провідний постачальник управління повітряного руху в Іспанії. Вони пропонують пілотам безпілотників та операторам інструменти для консультацій щодо NOTAM та карти для безпілотників ENAIRE, щоб допомогти планувати рекреаційні або професійні польоти.

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu