У ГРЕНАДІ НЕ ІСНУЄ ЖОДНОГО ЗАКОНУ ПРО БЕЗПІЛОТНИКИ

У нашому дослідженні ми не знайшли жодних законів про безпілотники для Гренади.

Відсутність законів про безпілотники не обов’язково означає, що ви можете літати куди завгодно або як завгодно у Гренаді – насправді це може означати, що влада буде в цілому проти використання безпілотників, особливо туристами.

Ця ж застережлива примітка стосується перевезення безпілотника через митницю. Іноді, коли в країні немає законів, що стосуються безпілотників, деякі митники вирішують конфіскувати безпілотники, а деякі ні.

Для країн, у яких є правила щодо безпілотників / sUAS, типовий регламент встановлює та застосовує національний або цивільний авіаційний орган. Щоб переконатися, що ви не потрапили у біду або у вас не забрали коптер, радимо звернутися до Східно-Карибського управління цивільної авіації (ECCAA): contact@eccaa.aero / +1 268 462 0000/0907

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu