Згідно з даними національного авіаційного органу Гонконгу, відділ цивільної авіації Гонконгу (HKCAD), польоти безпілотників є законним у Гонконзі, але ми радимо бути обізнаними та обачними.

Якщо ви хочете зв’язатися безпосередньо з HKCAD перед поїздкою з будь-якими питаннями, то ось їх контактна інформація: uas@cad.gov.hk / +852 2910 6352

Загальні правила польоту безпілотника в Гонконг

Виходячи з наших досліджень та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати про польоти безпілотника в Гонконг.

  • Якщо ви літаєте в комерційних цілях та / або якщо літаєте на коптері вагою понад 7 кілограмі, ви повинні подати заяву в HKCAD. Якщо ви літаєте на коптерів, який важить менше 7 кілограмів для рекреаційних цілей, заявки не потрібно.
  • Якщо пілот літає з комерційними цілями, пілот безпілотника повинен вести облік кожного польоту відповідно до наданого дозволу та надавати такі записи на розгляд HKCAD за вимогою.
  • Якщо польоти здійснюються в комерційних цілях, оператор БПЛА зобов’язаний підтримувати та подавати посібник з експлуатації, що охоплює процедури, які слід дотримуватися для операцій з БПЛА. Цей документ є ключовою вимогою, що дозволяє HKCAD точно оцінювати заявку та безпеку, перш ніж приймати рішення про надання дозволу.
  • Заборонено літати в межах 5 кілометрів від аеропорту.
  • Заборонено літати на відстані 50 метрів від людини (крім людей, які беруть участь у польоті), повітряних суден, транспортного засобу або споруди, за винятком під час зльоту та посадки.
  • Пілот повинен підтримувати візуальний контакт з безпілотником постійно під час польоту.
  • Дозвіл повинен бути отриманий у власника землі / майна, на чиїй землі / власності дрон буде літати.
  • Заборонено літати вище 90 метрів.
  • Заборонено літати вночі.

Для отримання додаткової інформації про гонконгські закони про безпілотники див. Цю сторінку на веб-сайті HKCAD .

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu