За даними національного управління авіації Естонії, Адміністрації цивільної авіації Естонії (ECAA), польоти безпілотників законні в Естонії, але ми радимо бути обізнаними та виконувати правила щодо безпілотників, перелічені нижче, перш ніж літати.

Якщо ви хочете зв’язатися безпосередньо з ECAA перед тим, як поїхати з будь-якими питаннями, ось їх контактна інформація: ecaa@ecaa.ee / +372 610 3500

Загальні правила польоту безпілотника в Естонії

Виходячи з нашого дослідження та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польоту безпілотника в Естонії.

  • Дозвіл не потрібно для польотів нижче 150 метрів. Для польотів вище 150м див. розділ нижче для отримання інформації про вимоги до дозволу.
  • Для польотів нижче 150 метрів пілоти повинні подати запит на затвердження як мінімум за три робочі дні. Для польотів вище 150 метрів пілоти безпілотників повинні мати дозвіл і вимагати затвердження як мінімум за сім робочих днів. Дізнайтеся більше про ці вимоги на цій сторінці на веб-сайті ECAA .
  • Для особистого використання ви можете знімати з будь-якого місця, не повідомляючи, не просити дозволу, але ви не можете навмисно знімати когось без їх відома та дозволу. Для комерційного використання ви повинні мати письмовий дозвіл від усіх, кого можна помітити у ваших відео. Дізнайтеся більше про конфіденційність та зйомки в Естонії тут .
  • Дронами не слід керувати безвідповідально або таким чином, що може спричинити загрозу життю, здоров’ю, майну чи іншим користувачам повітряного простору.

Для отримання додаткової інформації про естонські закони про безпілотники див. Цю сторінку на веб-сайті ECAA та цю сторінку на офіційному веб-сайті Європейського Союзу .

Вимоги до дозволу на польоти коптерів в Естонії

В Естонії існують різні рівні повітряного простору, які вимагають отримання єдиного дозволу Адміністрації цивільної авіації для операцій з квадрокоптером. Ось вони:

  • Польоти в контрольованому повітряному просторі та зонах інформації про польоти
  • Польоти в/або поблизу заборонених, обмежених, тимчасово відокремлених, тимчасово зарезервованих, зонах стрибків з парашутом, мопарапланів та чутливої ​​фауни
  • Всі польоти вище 150 метрів

Дізнайтеся більше про вимоги до дозволу на цій сторінці на веб-сайті ECAA .

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu