За даними національного управління з питань авіації Еквадору , Головне управління цивільної авіації Еквадору (GDCAE), польоти безпілотників є законним в Еквадорі, але ми радимо бути обізнаними та обачними

Особливі міркування щодо подорожей

Якщо ви подорожуєте до Еквадору і хочете привезти коптер, GDCAE перераховує ці особливі міркування для іноземців, які хочуть літати на квадрокоптері:

  • Коли ви в’їжджаєте в Еквадор як турист, вам дозволяється привезти безпілотник на суму до 500 доларів. Будь-які безпілотники, завезені в Еквадор, ринкова вартість яких перевищує 500 доларів США, можуть оподатковуватися до 35% від оціночної вартості. Цей податок може бути повернутим, або ні, під час виїзду з країни.
  • Ви можете звільнитись від сплати податку, якщо зможете довести, що ваш безпілотник буде використовуватися в професійних цілях в Еквадорі.

Якщо ви хочете зв’язатися безпосередньо з GDCAE перед тим, як поїхати з будь-якими питаннями, то ось їх контактна інформація: dacsis@ramt.com / +593 2 294 7400

Загальні правила польотів коптерів в Еквадорі

Виходячи з наших досліджень та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати про польоти в Еквадорі.

  • Літайте лише вдень та в хороші погодні умови з чіткою видимістю.
  • Не літай вище 120 метрів.
  • Тримайте коптер в безпосередній видимості.
  • Не літайте ближче ніж за 9 кілометрів від усіх аеропортів та аеродромів.
  • Не літайте у чутливих районах, таких як урядові чи військові споруди.

* Примітка: Дрони повністю заборонені на Галапагоських островах, за винятком наукового використання.

Більш детальну інформацію про закони про безпілотники Еквадору див. У цьому документі, виданому DGCAE., та у цьому

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu