У нашому дослідженні ми не знайшли жодного закону про безпілотники для Білорусі.

Незважаючи на це, ми не рекомендуємо припускати, що ви можете подорожувати до Білорусі та літати на вашому коптері.

Відсутність законів про безпілотники не обов’язково означає, що ви можете літати як завгодно в Білорусії – насправді це може означати, що влада буде в цілому проти використання безпілотників, особливо туристами.

Ця ж застережлива примітка стосується перевезення дронів через митницю. Іноді, коли в країні немає законів, що стосуються безпілотників, деякі митники вирішують конфіскувати безпілотники.

Для країн, у яких є правила щодо безпілотників / sUAS, типовий регламент встановлює та застосовує національні органи влади або цивільної авіації. Щоб уникнути неприємностей або втратити квадрокоптер, радимо звернутися в Міністерство транспорту та зв’язку Білорусі:

sac@ivcavia.com / +375 17 335 2140

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu