Згідно з національним авіаційним органом Беліз, Департамент цивільної авіації Беліз (BDCA), польоти безпілотників у Беліз – законні, але ми рекомендуємо бути обізнаними та відповідати переліченим регламентам щодо безпілотників. нижче, перш ніж робити це.

Особливі міркування щодо подорожей

Якщо ви подорожуєте в Беліз і хочете привезти свій безпілотник, BDCA перераховує ці особливі міркування щодо іноземних туристів:

  • В даний час Беліз надає дозвіл на польоти лише тим іноземцям, яким доручено виконати роботи / послуги у затвердженого місцевого бізнесу / організації в Белізі.
  • Якщо у вас є дозвіл місцевого бізнесу / організації на роботу в Белізі, наступним кроком для отримання дозволу від BDCA є подання листа директору цивільної авіації із зазначенням мети робіт і послуг, що надаються оператором безпілотників від зазначений бізнес / організація, яка замовила ці послуги в Белізі. Цей лист потрібно надіслати електронною поштою на обидва ці електронні адреси: info@civiaviation.gov.bz та elizabeth.regaldo@civilaviation.gov.bz. Ось що потрібно включити до листа:
    • Компанія або організація, яка вимагає роботи.
    • Дата прибуття в Беліз.
    • Конкретні місця, де відбуватимуться запропоновані польоти.
    • Заповнену анкету на дрон, яку можна отримати, надіславши запит електронною поштою: info@civilaviation.gov.bz

Якщо ви хочете зв’язатися з BDCA безпосередньо перед поїздкою з будь-якими запитаннями, ось їх контактна інформація: info@civilaviation.gov.bz / +501 225 2052Онлайн контактна форма

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu